»   اخبار موسیقی  »   تیلور سوئیفت برای یکی از طرفدارانش خانه خرید!
۲۶ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۴۶

تیلور سوئیفت برای یکی از طرفدارانش خانه خرید!

یکی دیگر از کارهای عجیب ستاره بزرگ پاپ در سال 2017

تیلور سوئیفت برای یکی از طرفدارانش خانه خرید!

تیلور سوئیفت، ستارۀ پرآوازۀ موسیقی پاپ بعد از اینکه متوجه شد یکی از طرفدارانش هشت ماه بارداری را بی‌خانمان بوده برای او و همسرش خانه خرید.
استفانی، یکی از طرفداران سوئیفت بعد از اجرای این هنرمند در منچستر از کار او در پشت صحنه بسیار شگفت‌زده شد. او داستانش را در اپلیکیشن سوئیفت لایف که یک اپلیکیشن اختصاصی تیلور سوئیفت در سبک شبکه‌های اجتماعی است با مردم سهیم شد. او توضیح می‌دهد که مدت‌ها به این فکر می‌کردم که این داستان را با دیگران سهیم شوم یا نه تا بالاخره تصمیم گرفتم به همه دنیا بگویم این ستاره بزرگ برای من چکار کرده است.

او نوشت: «چیزی که شما نمی‌دانید این است که من برای هشت ماه از دوران بارداری‌ام را بی‌خانمان بودم. مختصر می‌گویم، آپارتمان ما به دلایل بهداشتی و امنیتی محکوم شد و ما همه چیزمان را از دست دادیم.»

او همچنین شرح می‌دهد که همزمان همسرش نیز شغل خود را از دست داد و ادامه می‌دهد: «مادرم در کنسرت منچستر تیلور که من هم شرکت کرده بودم با او صحبت کرد و از او خواسته بود در اجرا کاری کند تا کمی احساس خوبی به من دست دهد. بعد از اجرا تیلور ما را به اتاق تعویض لباسش برد و به من گفت: «استفانی تو مدت زیادی است که در زندگی من هستی و هیچ‌وقت از من چیزی نخواستی. می‌توانستی سراغم بیایی و از من کمک بخواهی اما این کار را نکردی. مادرت به من گفت…”»
استفانی توضیح می‌دهد که سوئیفت برایش گفته اول می‌خواسته پول بلیط او را که برای آن اجرا خریده به او پس بدهد اما بعد او و همسرش را کمک کرده که یک خانه و هرچیزی که برای فرزندشان نیاز دارند بخرند. استفانی می‌گوید: «او به من گفت: “دلم می‌خواهد بتوانی از دختر کوچولوات لذت ببری و دربارۀ این چیزها نگران نباشی.”»
او اضافه می‌کند: «آن شب او دست من را گرفت و از روی زمین بلندم کرد همانطور که ۱۲ سال این کار را کرده بود. همیشه دوست‌دار او هستم.»

این اولین بار نیست که تیلور سوئیفت برای کمک به طرفدارانش از مسیر معمول خارج می‌شود. در گذشته او بارها برای طرفداران خیلی جدی‌اش هدایای کریسمس و هاناکا فرستاده، به فالورهای دانشجویش کمک کرده وام‌هایشان را بازپرداخت کنند و به پروژه‌های درمانی مبالغ هنگفتی کمک کرده است.

آخرین مطالب این بخش اخبار موسیقی

آهنگ جدید مهسا ناوی به نام هیچی نگو منتشر شد ترانه سرای آهنگ هیچی نگو خانم مونا برزویی ، ترانه سرای خوب کشورمون هستش که به دلیل همکاری با خواننده های لس آنجلسی ممنوع الکاراست. متن ترانه هیچی نگو دستت تو دستمه من...
تقدیـم به خطرناک‌های بزهکار دوست‌داشتنی! هومن سیدی بازیگر و کارگردانی که در دنیای سینما به سلیقه خاصش شهره است، در یک پست اینستاگرامی از جنبه موسیقایی سلیقه‌اش نیز رونمایی کرد. او در عین گفتن از علاقه‌اش به موسیقی رپ، از ممنوعیت...
اوایل دهه هشتاد و زمانی که موسیقی پاپ خیلی اوضاع مناسبی نداشت، ظهور چند ستاره جوان بازار موسیقی را حسابی در میان جوانان و نوجوانان داغ کرد. در این بین یک پسر مو فرفری خوش پوش و شیک، راهی به...
بعد از چند وقت سکوت و حاشیه‌نشینی این روزها دوباره حمید هیراد جنجالی‌شده به تیتر اخبار برگشته است؛ و برای یک خواننده پاپ که حتی بدنامی را نیز به بی‌نامی ترجیح می‌دهد، این بهترین اتفاق ممکن است. به‌خصوص که آخرین...


  • فیلم سینمایی خانه دختر