5.8 C
Tehran
دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی تیری آنری: عملکرد کریس رونالدو دیوانه کننده است؛دوست دارم توپ طلا به...

تیری آنری: عملکرد کریس رونالدو دیوانه کننده است؛دوست دارم توپ طلا به ریبری برسد

ستاره فرانسوی و اسبق بارسلونا معتقد است که آمار و ارقام گلزنی رونالدوی پرتغالی واقعا تماشایی است

سایت گل- تیری آنری اسطوره فوتبال تیم ملی فرانسه و باشگاه بارسلونا در گفتگو با اسکای سپورتس به آنالیز شرایط سه نامزد کسب توپ طلای سال ۲۰۱۳ پرداخته.

او که تمایل زیادی دارد تا هموطنش ریبری این جایزه ارزشمند را مال خود کند دراین باره گفت:« ریبری بازیکن بزرگی است . او بازیکن کاملا متفاوتی است. او ترجیح می دهد تا بیشتر موقعیت گلزنی خلق کند تا اینکه به گل برسد. ریبری از آن دسته بازیکنانی است که دوست داری تا درکنارش بازی کنی. قطعا من دوست دارم که توپ طلا به او برسد.»

اسطوره فرانسوی با مروری برآمار و ارقام گلزنی رونالدو هم گفت:« همیشه درمورد رونالدو، عملکردش و همه اینها بحث های زیادی مطرح است ولی لحظه ای فرا می رسد که باید دست از صحبت کردن در مورد عملکرد او کشیده و به آمار و ارقام و کارهایی که او انجام داده نگاه کرد و خیلی ساده فقط بازی کردنش را تماشا کرد. آنچه کریس در حال انجام آن است دیوانه کننده است. لوئیس ساها قدیم ها به من می گفت که رونالدو بهترین بازیکن دنیا خواهد شد. من هم به او می گفتم، باشه خواهیم دید و او برایم تعریف می کرد که رونالدو دقیقا می داند که چطور باید کار کند. او خیره کننده است.»

آنری درمورد مسی هم صحبت کرد:«مسی می خواهد در همه بازیها بازی کند. برایش فرقی نمی کند که این بازی، یک دیدار مهم باشد یا بازی در دور اول یا دوم جام حذفی. حتی دربازیهای تمرینی هم می خواهد ببرد. هرزمانی که روی او خطا می کنند، مسی غر نمی زند. توپ را می گیرد ، از همه رد می شود و گل می زند. هرجایی که باشی، توپ را از جلوی پایت می رباید و دوباره گل می زند. من تا قبل از مسی،هیچ وقت چنین چیزهایی ندیده بودم.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید