5 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی تیتو و رد پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی کاتالونیا

تیتو و رد پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی کاتالونیا

رئیس فدراسیون فوتبال کاتالونیا پیشنهاد جذابی برای سرمربی اسبق بارسا داشته

سایت گل- آندرئو سوبیه س، رئیس فدراسیون فوتبال کاتالونیا در صحبت هایی اعلام کرده که آنها  آرزو دارند تا روزی پپ گواردیولا را روی نیمکت مربیگری این تیم ببینند. او در گفتگو با برنامه رادیویی لاسارسا اعلام کرد که اخیرا به تیتو ویلانووا نیز پیشنهادی برای هدایت این تیم را ارائه کرده بوده.

آقای سوبیه س دراین باره گفت:« ما به تیتو پیشنهاد کردیم که سرمربی تیم ملی کاتالونیا شود و از روی نیمکت مربیگری این تیم را هدایت کند ولی تیتو به خاطر شرایط شخصی اش و به خاطر تعهدی که برای همکاری با بارسلونا دارد، گفت که نمی تواند این مسئولیت را در دست بگیرد.»

نام گواردیولا بزرگترین رویای رئیس فدراسیون فوتبال این کشور است و آقای سوبیه س در ادامه صحبت هایش گفت:«واقعا دوست دارم که روزی گواردیولا را روی نیمکت مربیگری تیم ملی کاتالونیا ببینم. این رویای هر کسی است. باید یادآوری کنم که وقتی گواردیولا بازیکن بارسلونا بود، همیشه تمایل زیادی داشت و آماده بود که برای تیم ملی کاتالونیا به میدان برود.»

بازی بعدی تیم ملی کاتالونیا یک دیدار دوستانه است که در روز ۳۰ دسامبر مقابل کابو ورده برگزار می شود. این بازی در استادیوم المپیک لوئیس کومپانیس برگزار می شود. رئیس فدراسیون فوتبال کاتالونیا درباره این بازی گفت:« اوکراین هم یکی دیگر از گزینه های مدنظر ما برای برگزاری یک بازی دوستانه بود ولی این اتفاق رخ نداد. ما با تیم های ملی مختلفی تماس گرفته ایم. اسکاتلند گفت که مقابل تیم های ملی ای که در دنیا شناخته شده و ثبت شده نیستند بازی نمی کند. آنها هرگز مقابل کاتالونیا قرار نخواهد گرفت.»

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید