تیم اردبیل نایب قهرمان دوچرخه سواری کشور شد

درمسابقات دوچرخه سواری قهرمان کشور کورس آقایان رشته استقامت جاده تیم اردبیل توانست با کسب ۲۵۵امتیاز پس از آذربایجان شرقی به مقام نایب قهرمانی این رقابت ها دست یابد.

به گزارش اردبیل نیوز، دراین مسابقات که به میزبانی اردبیل برگزارشد تیم دوچرخه سواری استان البرز با۲۴۳امتیاز درجایگاه سوم قرار گرفت.

دراین رقابت ها که ۱۳۲ رکابزن در مسیر ۱۳۲کیلومتری استقامت جاده و۵۶رکابزن در مسیر ۲۵کیلومتری تایم تریل انفرادی به رقابت پرداختند،علیرضا حقی از اردبیل با ثبت زمان ۲۴دقیقه و۳۰ثانیه و۹۲صدم ثانیه عنوان سومی مسابقات تایم تریل انفرادی را از آن خود کرد.

دراین بخش بهنام خلیلی خسرو شاهی از آذربایجان شرقی با ثبت زمان ۲۴دقیقه و۱۵ثانیه و۴۸صدم ثانیه وامیر زرگری از البرز باثبت زمان ۲۴دقیقه و۲۶ثانیه و۳۹صدم ثانیه به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند.

 

این دوره از مسابقات قهرمانی کشور از آن جهت حائز اهمیت بود که نتایج این مسابقات در رنکینگ دوچرخه‌سواران و رتبه‌بندی جهانی این رشته بسیار تاثیر‌گذار بوده و نفرات برتر نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده تا در مسابقات آسیایی آلماتی و همچنین بازی‌های آسیایی کره جنوبی شرکت کنند.

نتایج انفرادی رشته استقامت جاده به شرح ذیل می باشد:

۱-قادر میزبانی از استان آذربایجان شرقی با ثبت زمان ۳ساعت و ۳۵دقیقه ۴۰ثانیه

۲-امیر زرگری از استان البرز با ثبت ۳ساعت و ۳۶دقیقه و۴۵ثانیه

۳-امیرکلاهدوز از استان آذربایجان شرقی با ثبت ۳ساعت و ۳۹دقیقه و ۳ثانیه

گفتنی است این رقابت ها به مدت دو روز ۲و۳ تیرماه و به میزبانی اردبیل برگزارشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید