توکلی: خستگی لیگ برتر فوتسال در تن ملی‌پوشان مانده است


بازیکن تیم ملی فوتسال ایران گفت: اردوهای تیم ملی بلافاصله بعد از اتمام لیگ آغاز شد و خستگی مسابقات در تن ملی پوشان مانده است.

فرهاد توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برگزاری اردوی تیم ملی فوتسال و انجام چهار بازی تدارکاتی با بلاروس و آذربایجان گفت: اردوهای تیم ملی بلافاصله بعد از اتمام لیگ آغاز شد. مهمترین برنامه سرمربی تیم ملی این بود که بازیکنان را از لحاظ ذهنی آماده کند و از لحاظ هماهنگی به شرایط آرمانی برگرداند.

وی افزود: خستگی لیگ هنوز در تن بازیکنان مانده است و برای همین سه، چهار مصدوم دادیم. آنها با دردهای کهنه بازی می کردند و دوباره مصدومیتشان تجدید شد.

ملی پوش فوتسال در خصوص جام ملتهای آسیا تاکید کرد: تیم های ژاپن و تایلند تغییراتی داشته اند. هر دوره از جام ملتها که می گذرد، کار برای ایران سخت تر می شود. ایران دوباره به قدرت اول آسیا تبدیل شده است و سایر کشورها با دو برابر قدرت برابر ما بازی می کنند.

توکلی در ادامه درباره شرایط تیم حفاری در لیگ برتر و اینکه چرا این تیم نمی تواند به عنوان قهرمانی برسد، تصریح کرد: شرایط حفاری کاملا متفاوت بود. در طول فصل سیاست باشگاه این نبود که تیم منسجم و قدرتمندی ببندد. هدف بستن یک تیم بومی بود و امسال خروجی بیشتری هم دادیم. ابتدای فصل هم امتیازات زیادی از دست دادیم که باعث شد در کورس نمانیم. با تغییر مدیریت باشگاه و شناختی که من دارم، قرار است فصل آینده تیم قدرتمندی روانه لیگ کنیم.

ملی پوش فوتسال ایران درباره احتمال تغییر شکل برگزاری لیگ و تبدیل آن به پلی آف، گفت: قطعا با پلی آف شرایط بهتر می شود. تمام لیگ های معتبر دنیا به این شکل برگزار می شود. در اینصورت هم لیگ طولانی تر می شود و هم کمک زیادی به رشد فنی و بدنی بازیکنان می کند. در شرایط فعلی، خیلی از تیم ها از اواسط لیگ بی تفاوت می شوند و انگیزه زیادی ندارند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید