توهین سریال شهرزاد به روزنامه‌نگاران + ویدیو

0
3

توهین سریال شهرزاد به روزنامه‌نگاران + ویدیو
[ad_1]

توهین سریال شهرزاد به روزنامه‌نگاران + ویدیوبه گزارش گروه وبگردی ملکانه،حسن فتحی پس از موفقیت سری اول سریال «شهرزاد» به دنبال ساخت سری دوم آن رفت و پس از حواشی‌های زیادی که در پیش‌تولید و مراحل ساخت این سریال بوجود آمد بالاخره فصل دوم این سریال به پایان رسید و پخش این سریال که مخاطبان زیادی را درگیر خود کرده بود به شبکه نمایش خانگی رسید.

اما نکته‌ای که در فصل دوم این سریال وجود  این است که حواشی دعوای محسن چاوشی و سینا سرلک تا این قسمت از سریال نتوانسته انتظارات علاقمندان به «شهرزاد» را برآورده کند.

حالا و با پخش قسمت دهم این سریال که در شبکه نمایش خانگی توزیع شد؛ حسن فتحی که پیش از این قباد را به عنوان فردی خودرأی و عاشق پیشه نشان داده بود که جز عشق به شهرزاد! چیز دیگری در اذهانش جای نمی‌گیرد و به جای قدرت مداری و توجه به اصالت خاندان چندین و چند ساله دیوان سالار؛ تنها همانند یک بازیگر هلیوودی و سریال‌های ترکیه‌ای عشق شهرزاد را در سر دارد و با رویای آن زندگی می‌کند در قسمت جدید خود مقابل فرهاد که فردی از قشر نخبه و فرهیخته جامعه و دارای قدرت نویسندگی و تحلیل مسایل روز عصر جامعه خود است قرار می‌دهد و در سکانسی به فرهاد که نماینده قشر رسانه‌ای و روزنامه نگار است توهین می‌کند.

حسن فتحی در سکانسی که خرید دفتر روزنامه توسط قباد انجام شده، فرهاد و قباد را روی در روی هم قرار می‌دهد و قباد در همین سکانس خبرنگاران را با دیالوگ خود مورد توهین قرار می دهد، اهانت مستقیمی که از حسن فتحی که ساخت آثار درخشانی مانند «شب دهم» و «پهلوانان نمی‌میرند» را در کارنامه خود دارد بسیار بعید به نظر می‌رسد.

کد ویدیو

منبع:سینما پرس

انتهای پیام/

اهانت سریال شهرزاد به خبرنگاران

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید