تولید فیلم کوتاه «روزی که مرد شدم» در اردبیل

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل از تولید فیلم کوتاه «روزی که مرد شدم» به همت سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل خبر داد.

عظیم دشتی عصر امروز در نشست با جمعی از هنرمندان بسیجی و افتخارآفرین اردبیل اظهار داشت: نویسنده و کارگردان این فیلم کوتاه حسین نصیری از هنرمندان جوان انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان است که این فیلم را با محتوای معنوی و ارزشی تولید کرده است.

وی ادامه داد:‌ در تولید این فیلم مهدی شیری، سید آرمین محمودی، اسدالله نصیری، ولایت خوبدل، نرگس نوروزی، زهرا خوبی و سارا خلیل‌‌نسب مشارکت کرده و در تایم ۱۲ دقیقه‌ای این فیلم تولید شده است.

دشتی خاطرنشان کرد: این فیلم در مورد زندگینامه یکی از جانبازان شیمیایی دوران دفاع مقدس است که سعی شده الگویی به نسل آینده ارائه شود تا آنها مدافع ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشند.

این مسئول تصریح کرد: در این فیلم فرزند این جانباز با تأسی از نوجوان شهید استان اردبیل مرحمت بالازاده سعی کرده در کارهای عام‌المنفعه شرکت کند که در حین کمک به یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس متوجه می‌شود که پدرش در نبرد با دشمن بعثی ماسک ضد شیمیایی خود را به یکی از رزمندگان اسلام داده و خود گاز شیمیایی خورده است.

وی، حمایت همه‌جانبه از تولید چنین آثار فاخر و ارزشمند را از رویکردهای بسیج هنرمندان توصیف کرد و بیان داشت: هنرمندان ما امروز در عرصه تولید بهترین آثار با بهره‌گیری از توان ارزشی و معنوی خود وارد صحنه شدند و روز به روز افتخارآفرینی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان در ادامه سخنان خود از چاپ کتاب ۳۸ شهید هنرمند استان اردبیل خبر داد و ابراز داشت: این کتاب در ۱۹۰ صفحه به همت سازمان بسیج هنرمندان استان گردآوری می‌شود و قرار است در تاریخ ۱۴ اسفندماه از این کتاب رونمایی شده و در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

دشتی، برجستگی هنر متعالی و فاخر را تدین، دینداری و تلاش در به نمایش گذاشتن بهترین عرصه آثار تولیدی فاخر و گران‌سنگ توصیف کرد و متذکر شد: قطعاً امروز کشور ما در عرصه توانمندی‌های علمی،‌ هنری و فرهنگی توانسته است جایگاه بی‌بدیل خود را پیدا کرده و بیش از گذشته توانسته در خدمت تشنگان معرفت و حقیقت باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید