توقف کامیون حامل ۲۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در اردبیل

در عملیات مشترک پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اردبیل، کامیون حامل سوخت قاچاق از حرکت بازایستاد.

به گزارش اردبیل نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، رئیس پلیس آگاهی اردبیل اظهار داشت: با دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه عده‌ای افراد سودجو با استفاده از کامیون‌های تانکردار شبانه دست به قاچاق سوخت از استان می‌زنند، اکیپی متشکل از پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به منظور برخورد با عاملان قاچاق در محورهای خروجی اردبیل مستقر شدند.

موسی عالیزاده افزود: در نیمه‌های شب اکیپی مشترک مستقر در محور میانه به اردبیل به یک دستگاه کامیون تانکردار حامل ۲۱ هزار لیتر نفت سفید برخورد و با رعایت مسایل ایمنی کامیون را متوقف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اردبیل در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد راننده کامیون با بارنامه حمل تینر اقدام به قاچاق نفت سفید می نماید.

عالیزاده گفت: کامیون حامل سوخت قاچاق به همراه راننده کامیون به شرکت نفت انتقال و عاملان سوخت قاچاق شناسایی که دستگیری آن در دستور کار پلیس قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید