توطئه شوم زن جوان پس ا ز ارتباط پنهانی با مرد غریبه

1
195

مردی جوان روز نهم اردیبهشت امسال با پلیس تماس گرفت و از کشف جسدی در پارک جنگلی شفت خبر داد.

کارآگاهان جنایی استان گیلان با حضور در صحنه با جنازه مردی حدود بیست و هفت ساله مواجه شدند که با ضربات چاقو از پای درآمده بود. مرد جوان لباس خانه به تن داشت و کارآگاهان در تحقیقات میدانی هیچ مدرک شناسایی از او به دست نیاوردند. از طرفی معاینه های متخصصان پزشکی قانونی در صحنه حکایت از آن داشت که حدود دو روز از مرگ مرد جوان می گذرد.

کارآگاهان جنایی در ادامه بررسی ها به تمامی پلیس های آگاهی دیگر شهرستان های استان گیلان اعلام کردند جسدی با هویت نامعلوم کشف شده است. همزمان با اعلام این خبر، ماموران پلیس شهرستان فومن در جریان قرار گرفتند که مردی جوان به نام مسعود چند روزی است به طرز مرموزی ناپدید شده است.

از آنجا که مشخصات مرد ناپدید شده با جسدی که در جنگل پیدا شده بود مطابقت داشت، از خانواده مسعود خواسته شد برای شناسایی جنازه، در سردخانه پزشکی قانونی حاضر شوند. به این ترتیب با تائید خانواده مرد جوان، هویت مقتول مشخص شد. از سویی کارآگاهان به همسر قربانی که مریم نام داشت، مشکوک و با زیر نظر گرفتن زن جوان متوجه شدند او از مدت ها قبل با مردی به نام جعفر رابطه پنهانی دارد.

رابطه پنهانی زن جوان، انگیزه ای برای جنایت محسوب می شد. به همین دلیل با صدور دستور قضایی، مریم و جعفر هر دو دستگیر شدند. جعفر پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف کرد و گفت: من ساکن رشت هستم. مدتی قبل وقتی برای دیدن خانواده ام به فومن رفتم، با مریم آشنا شدم. مریم می گفت از شوهرش راضی نیست و نمی تواند رفتارهای او را تحمل کند. در نهایت تصمیم گرفتیم همسرش را به قتل برسانیم.

شب حادثه مریم به مسعود قرص های خواب آور داد. مسعود که بعد از خوردن قرص ها بدحال شده بود، به درمانگاه رفت، اما پزشکان او را بعد از معاینه مرخص کردند. مسعود نیز به خانه برگشت، در حالی که هنوز حالش بد بود. از طرفی مریم موضوع را به من اطلاع داد و من با کمک یکی از دوستانم راهی خانه مسعود شدیم و با کلیدی که همراه داشتم در خانه را باز کردم. من و دوستم پشت پرده اتاق خواب مسعود مخفی شدیم و زمانی که مسعود دراز کشیده بود، مریم با چاقو دو ضربه به او زد، اما چون ضربه ها کاری نبود، مسعود در حالی که نیمه بی هوش بود با مریم درگیر شد. در همین حین من و دوستم، مرد جوان را با ضربات چاقو به قتل رساندیم. سپس تا صبح صبر کردیم و زمانی که هوا کمی روشن شده بود، جسد را با خودرویم به پارک جنگلی شفت بردیم و جنازه را همان جا رها کردیم و به رشت برگشتیم.

باتوجه به اعترافات مرد جوان، دوست او نیز بازداشت شد. سرهنگ فلاح کریمی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در این باره می گوید: متهمان با اعتراف به جنایت با قرار بازداشت موقت راهی زندان شدند و بررسی ها در این رابطه ادامه دارد.(جام جم)

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

18 + یک =