توضیحات دادستانی تهران درباره تعرض به دو بانوی محجبه و اعلام جرم علیه یک نشریه

در پی انتشار اخباری در رسانه ها دایر بر تعرض به دو بانوی محجبه در سطح شهر تهران توسط دو زن، روابط عمومی دادستانی تهران در این زمینه بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران، در این بیانیه آمده است: در روزهای اخیر در میدان پونک تهران بانوی محجبه‌ای توسط زنی مورد تعرض فیزیکی قرار گرفته که در پی اعلام موضوع فوق و اطلاع دادستان تهران، بلافاصله با دستور دادستان، همکاری امت حزب الله و پلیس ابتدا شاکیه پرونده شناسایی و با راهنمایی او، متهمه دستگیر و به دادسرا معرفی شد. در جریان اقدامات قضایی ، شاکیه نسبت به متهمه زن اعلام گذشت کرد.

در حادثه دیگری نیز که در هفته گذشته در منطقه خانی آباد تهران روی داده است و ظرف روز جاری خبر آن در سایت‌های خبری منتشر شده است، متهمه توسط نیروهای انتظامی دستگیر و به دادسرای بعثت معرفی گردید که در این مورد نیز پرونده قضایی تشکیل و این زن نیز با معرفی کفیل آزاد شده است.

با تکمیل تحقیقات برای متهمه این پرونده کیفرخواست صادر و به زودی جهت رسیدگی به دادگاه ارسال خواهد شد.

هم چنین در روز جاری دادستان تهران علیه مدیر مسؤول نشریه‌ای که به چادر به عنوان حجاب برتر توهین کرده بود اعلام جرم کرد که پرونده جهت رسیدگی به دادسرای فرهنگ و رسانه ارجاع گردید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید