تمامی محورها و گردنه های برفگیر استان اردبیل باز است


به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ معراج ظهیری ظهر جمعه در بازدید از محور اردبیل – سرچم و خلخال – اسالم افزود: هم اکنون تمامی گردنه های استان باز است وتردد در کلیه محورهای ارتباطی استان و گردنه ها امکان پذیر می باشد.


وی در عین حال استفاده از تجهیزات زمستانی را الزامی دانست و اضافه کرد: رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی و گردنه های برفگیر دارند حتما خودروهای خود را با وسایل گرمازا، زنجیر چرخ  و سوخت کافی مجهز کنند.


فرمانده پلیس راه استان در خصوص محور اردبیل – سرچم نیز تصریح کرد: تردد در این محور بویژه برای خودروهای سنگین به لحاظ لغزندگی با مشکل مواجه بود که پلیس را برای این محور بستن زنجیر چرخ را الزامی کرده است.


وی ادامه داد: در گردنه الماس در محور خلخال به اسالم نیز هم اکنون کولاک شدید ادامه دارد، اما با کمک عوامل راهداری، هلال احمر، اورژانس و پلیس راه خدمت رسانی  به مردم در این محور تسریع شده است.


ظهیری در خصوص احتمال بارش طی دو روز آینده تاکید کرد که با توجه به ادامه بارندگی و لغزندگی محورهای ارتباطی اردبیل، رعایت نکات ایمنی از سوی رانندگان الزامی است.


وی یادآور شد: رانندگانی که قوانین راهنمایی ورانندگی و توصیه های پلیس راه را در خصوص بستن زنجیر رعایت نکنند از تردد آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید