تماشا کنید: واقعی‌ترین تصاویر ساخته شده با موتور Unreal Engine 4

0
103

تماشا کنید: واقعی‌ترین تصاویر ساخته شده با موتور Unreal Engine 4

قبل از خواندن ادامه متن بهتر است نگاه دقیقی به تصویر بالا داشته باشید. به نظر شما این یک تصویر واقعی است یا یک تصویر ساخته شده؟ احتمالا برای شما جالب خواهد بود اگر بگوییم که این یک تصویر ساخته شده با موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dsogaming، این تصاویر با استفاده از تکنولوژی جدید Nvidia به‌نام Nvidia VXGI ساخته شده است. این فناوری برای پردازش ریل تایم نورپردازی و نورپردازی همه جانبه مورد استفاده قرار می‌گیرد. طبق اعلام قبلی قرار است این فناوری در اواخر سال ۲۰۱۷ به‌صورت عمومی عرضه شود.

این ویدیو معرفی، توسط “Art by Rens” ساخته شده است و طبق گفته او می‌توان این دمو را با کمی بهینه‌سازی و تنها با یک کارت گرافیک Nvidia GTX 1080Ti و با کیفیت ۴K اجرا کرد. با وجود اینکه در این دمو هیچ‌گونه اثری از باد، انسان و یا جزییات محیط نیست ولی باز هم بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد.

محیط این دمو از روی جنگل‌های کشور اسکاندیناوی الهام گرفته شده و تنها مقدار کمی معماری سبک علمی-تخیلی به آن افزوده شده است. طبق اطلاعات منتشر شده، حجم این دمو اندک خواهد بود ولی بازیکن می‌تواند در آن به گشت‌و ‌گذار بپردازد. بازیکن علاوه بر تغییر زاویه دوربین می‌تواند مواردی همچون field of view، aperure، focal distance، depth of field و گزینه‌های بیشتری را کنترل کند.

البته لازم به ذکر است که نباید انتظار داشت که به این زودی‌ها شاهد چنین جلوه‌هایی در بازی‌های ویدیویی باشیم. در نهایت این دمو تنها به شما نشان خواهد داد که بازی‌ها در آینده (شاید دهه آینده) به چه صورتی طراحی و اجرا خواهند شد.

در پایان شما را به دیدن این ویدیو و تصاویر دعوت می‌کنیم. به شما اطمینان می‌دهیم که این تصاویر ارزش هر مگابایت ترافیک شما را خواهند داشت.

     

     

(برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی، روی آنها کلیک کنید)

دانلود SD – دانلود HD – دانلود Full HD

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا ساختگی بودن این تصاویر را باور می‌کنید؟

[ad_2]

تماشا کنید: واقعی‌ترین تصاویر ساخته شده با موتور Unreal Engine 4

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید