تماشا کنید: نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی BioMutant + اطلاعات جدید

0
85

تماشا کنید: نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی BioMutant + اطلاعات جدید

IGN ویدیوی جدیدی را منتشر کرده که ۱۱ دقیقه از گیم‌پلی نسخه به اشتراک گذاشته شده BioMutant در Gamescom 2017 را نشان می‌دهد. BioMutant یک بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان‌باز جدید و اوریجینال از کارگردان فنی سابق Just Cause و Mad Max است.

به گزارش ملکانه و به نقل از DSOGAMING، با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی ناشر این بازی، BioMutant داستان کنگ‌فو محور دارد که پر از موجودات خارق‌العاده برای کشف است. همچنین قبلیه‌های مختلفی را در آن به‌منظور هدایت خواهیم داد و در جهان رنگارنگ آن می‌توان با چیزهایی مثل پاراگلایدر، بالن، سواری و جت اسکی کاوش کرد.

BioMutant طراحی منحصر به‌‌فردی خواهد داشت که بازیکنان را قادز می‌سازد تا با تحولات و سلاح‌های قدرت‌مند، توانایی‌ها و ظاهر شخصیت خود را تغییر دهند.

در ادامه می‌توانید با ویژگی‌های کلیدی بازی آشنا شوید:

  • برداشت جدیدی از مبارزات سوم شخص: سیستم مبارزات هنرهای رزمی بازی به شما نهایت آزادی، حرکات و چابکی را می‌دهد و این‌ها در حالی است که شما با تغییرات خود در طول بازی به ترکیب تیراندازی، مبارزات نزدیک و قدرت‌های خود می‌پردازید. 
  • گیم‌پلی خود را تکامل دهید: شما می‌توانید ساختار ژنتیکی شخصیت خود را در بازی عوض کنید تا ظاهر آن و نحوه بازی کردن را تغییر دهید.
  • سطح دیگری از Crafting: قطعات را با یکدیگر ترکیب و سازگار کنید تا سلاح سرد سریع، برنده و نابود کننده خود را بسازید.
  • برای ماجراجویی آماده شوید: شما هنگام مجهز کردن شخصیت خود، آزادی کامل دارید. این آزادی فقط به انتخاب سلاح‌هایی که ساخته‌اید مربوط نمی‌شود، یلکه لباسی که می‌پوشید هم شامل آن خواهد شد.
  • در جهان‌باز پر جنب و جوش بازی زنده بمانید: شما هنگام سفر خود برای کاوش در جهان‌باز این عنوان و کشف چیزی که در عمق آن وجود دارد، ماجراجویی خود را می‌سازید. در دنیای بازی می‌توان با پای پیاده، جت اسکی، بالن و سایر موارد گشت‌وگذار کرد.
  • یک داستان بی‌نظیر با پایانی غیر معمولی: یک مصیبت در حال نابودی این سرزمین است و درخت زندگی از ریشه به سوی مرگ می‌رود. قبلیه‌ها تقسیم شده‌اند و به کسی نیاز دارند که به اندازه کافی برای هدایت یا از بین بردن آن‌ها قدرت‌مند باشد.

BioMutant برای عرضه در سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده است.

دانلود با کیفیت SD – دانلود با کیفیت HD

[ad_2]

تماشا کنید: نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی BioMutant + اطلاعات جدید

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید