تماشا کنید: اجرای Destiny 2 بصورت ۴K و ۳۰ فریم بر روی PC

0
92

تماشا کنید: اجرای Destiny 2 بصورت ۴K و ۳۰ فریم بر روی PC

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل Dsogaming، عنوان Destiny 2 روز گذشته برای کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه شد اما کاربران PC برای تجربه این عنوان باید چند هفته بیشتر صبر کنند. خبر خوش برای این دسته از بازیکنان این است که این بازی در زمان انتشار از بهینه‌سازی فوق‌العاده‌ای برخوردار خواهد بود به نحوی که حتی کارت گرافیکی نظیر Nvidia GTX 970 می‌تواند عنوان Destiny 2 را با کیفیت ۴K و با نرخ فریم ۳۰FPS اجرا کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از استدیو Bungie، نسخه PC این بازی از قابلیت‌هایی پشتیبانی خواهد کرد که در دو کنسول دیگر وجود ندارند. از این قابلیت‌ها می‌توان به پشتیبانی از چند نمایشگر، نمایش فوق‌عریض، استفاده از چند کارت‌گرافیک، HRD و از همه مهم‌تر نرخ فریم است که می‌تواند تا ۲۰۰FPS افزایش یابد. گزینه Field of View نیز می‌تواند بین ۵۵ تا ۱۰۵ درجه تنظیم شود.

دانلود با کیفیت SD – دانلود با کیفیت HD – دانلود با کیفیت FULL HD

تجربه ثابت کرده است که کاربران PC همیشه خواهان این بوده‌اند که یک عنوان به اندازه‌ای بهینه باشید که دیگر شاهد افت فریم و یا تاری صفحه نباشند و در عین حال اجرای روانی بر روی کامپیوترهای میان‌رده داشته باشد. خبر خوب این است که استدیو Bungie کاملا از این خواسته‌ها مطلع است و سعی کرده تا آنها را در بازی خود اعمال کند. ساعاتی پیش وبسایت DigitalFoundary ویدیویی از اجرای عنوان Destiny 2 بر روی کارت‌گرافیک GTX 970 منتشر کرد که نویدبخش عنوانی بهینه برای بازیکنان است. پردازنده این کامپیوتر یک Pentiume G4560 بود که تا ۳.۵۰Ghz اورکلاک شده بود. این سخت‌افزار توانستند تا این عنوان را با کیفیت ۴K و با نرخ فریم ۳۰FPS اجرا کند.

این تست در تنظیمات گرافیکی High با مقدار ۱۶x Anisotropic Filter انجام شد. نتیجه این تست به ما این اطمینان را می‌دهد که کمی صبر بیشتر برای عرضه آن، کاملا ارزشش را دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا این عنوان می‌تواند به لیست ۱۰ بازی برتر بهینه‌سازی شده سال ۲۰۱۷ راه یابد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

تماشا کنید: اجرای Destiny 2 بصورت ۴K و ۳۰ فریم بر روی PC

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید