تلویزیون صحبت‌های مرا حذف می‌کند/ امیدوارم حق به حقدار برسد


به گزارش خبرنگار مهر، محمود یاوری در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: اولا که از حضور رسانه‌ها در این جلسه و آن هم روز جمعه تشکر می‌کنم. اما باید بگویم از نظر من این یک نوع بی احترامی است که من اینجا پنج دقیقه صحبت کنم و صدا و سیما فقط ۳۰ ثانیه از گفته‌های مرا پخش کند. من به این موضوع اعتراض دارم.


وی افزود: ساعت ۴ صبح از شیراز راه افتادم و از خواب و تمرین زده‌ام اما همیشه باید مصاحبه کلیشه‌ای انجام دهیم که استقلال تیم خوبی است، ما هم آماده‌ایم و …. من از مسئولان خواهشمندم اجازه بدهند ما در همان شهر خودمان با رسانه‌های محلی مصاحبه کنیم و مجبور نباشیم در این نشست‌ها حضور پیدا کنیم.


سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی در ادامه اظهار داشت: هر دو تیم شرایط خوبی دارند. بازیکنان ما با عشق برای این بازی تمرین کرده اند با این حال من از سازمان لیگ گلایه دارم. ببینید من حتی به شوخی به آقای بهروان گفتم که ایشان عضو هیات مدیره باشگاه گسترش فولاد هستند. گسترش فولاد پنج شنبه با سپاهان بازی کرده و پنج نشنبه هفته آینده هم با ما بازی دارد. اما ما شنبه با استقلال بازی می کنیم و باید چهار روز بعد با گسترش فولاد بازی کنیم.


یاوری افزود: من همچنین از سازمان لیگ می‌خواهم که از داوران باتجربه تر برای این دیدارها استفاده کند. من برای آقا خورشیدی داور مسابقه احترام قائلم با این حال امیدوارم در این بازی عدالت رعایت شود و حق به حقدار  برسد.


وی ضمن تاکید بر حمایت از “کارلوس کی‌روش” افزود: در شرایط فعلی همه باید از کی‌روش حمایت کنیم. ببینید ما در جام جهانی ۱۹۹۸ آمریکا را بردیم که این موضوع باعث خوشحالی مردم شد. علیرضا سلیمانی هم یک بار در یکی از کشتی های خود حریفانی از آمریکا و شوروی را برد و باعث شور و شادی مردم شد.


یاوری در پایان از محمدرضا حسینی، فرشید اسماعیلی و سعید قزل به عنوان بازیکنان مصدوم تیم یاد کرد و همچنین گفت انصاری سه اخطاره است و به بازی نمی‌رسد.


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید