تله ویدیو «شانتاژ» کلید خورد

پس از تست گریم بازیگران که مدتی پیش انجام شد، تله ویدیو «شانتاژ» کلید خورد.
به گزارش بانی ویدیو، تصویربرداری ویدیو «شانتاژ» به کارگردانی امیر مومنی اصل آغاز شده است.
این ویدیو با وجود تعداد بالای لوکیشن ها و بازیگران و نظارت بر ساخت صحنه های پر هیجان ، مراحل ضبط آن در حال پیشرفت می باشد.
امیر مومنی اصل ؛ کارگردان ویدیو شانتاژ ، صحنه های ویدیو را مقابل دوربین پیام نیکومنش به تصویر کشیده و تاکنون بهروز محمدی که بازیگر نقش اصلی ویدیو شانتاژ است، درصد قابل توجهی از بازی خود را مقابل دوربین انجام داده و ضبط تصاویر همچنان با دیگر بازیگران ادامه دارد .
این ویدیو یک ملودرام عشقی – جنایی است که هیجان بسیار بالایی را با توجه به پیچیدگی های ویدیونامه برای مخاطبان خلق می کند که این یکی از ویژگی های بارز ویدیونامه به قلم کیانوش اسلامی می باشد.
ویدیو «شانتاژ» با حضور بازیگرانی همچون: بهروز محمدی، مریم خدا رحمی، علیرضا رئیسی، افشین سنگ چاپ، ساقی زینتی، مجید شهریاری، صفر کشکولی، مهران اسبقی، سینا مکارم، دانیال صفاری، دینیار گیوی، حسین بدیهی، رضا دیزجی، عارف اکبری راد، نیمتاج پورصفر و رویا شمس ؛ در حال تولید می باشد .
ویدیو شانتاژ درباره مردی سرشناس و ثروتمند است که همسرش توسط یک گروه تبهکار مورد اذیت و آزار قرار می گیرد و آن گروه با هدف باج گیری و اخاذی وارد زندگی این زوج شده و زندگی آنها را به مخاطره می اندازند ؛ اما…
از دیگر بازیگران این ویدیو می توان به رضا بای، فرهاد ایروانی، سیما رحمتی، زهرا قنادی، رضا مومنی، پرهام رجب زاده، رامش دادگر، سحرناز شایگان و راحله فراهانی اشاره کرد.

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید