خانه اخبار روز اخبار شهرستان ها تلفن های استان اصفهان امشب هم کد می شود

تلفن های استان اصفهان امشب هم کد می شود

۰
تلفن های استان اصفهان امشب هم کد می شود
تلفن

با هم‌کدسازی تلفن‌های ثابت استان اصفهان از ساعت ۲۲ امشب، کدهای بین‌شهری ۰۳۱۱، ۰۳۱۲، ۰۳۶۱، ۰۳۶۲، ۰۳۲۱، ۰۳۲۲، ۰۳۲۳، ۰۳۲۴، ۰۳۳۱، ۰۳۳۲، ۰۳۳۴، ۰۳۳۵، ۰۳۷۱، ۰۳۷۲ این استان به ۰۳۱ تغییر می‌کند.

طرح هم کدسازی شماره های مخابراتی در سطح شهرستانهای اصفهان و توابع، خمینی شهر، آران و بیدگل، اردستان، برخوار، تیران، چادگان، خوانسار، خور و بیابانک، فریدن، دهاقان، لنجان، سمیرم، شاهین شهر و میمه، شهرضا، فریدونشهر، فلاورجان، کاشان، گلپایگان، مبارکه، نائین، نجف آباد و نطنز انجام می شود.

با اجرای این طرح شماره مشترکان در این شهرستانها از ساعت ۲۲ امشب هفتم خردادماه از هفت رقم به هشت رقم تغییر می کند و کد دسترسی خارج از استان نیز به ۰۳۱ تغییر پیدا خواهد کرد.

مشترکان تلفن های ثابت در شهرستانها و روستاهای استان اصفهان برای اطلاع از تغییرات و دریافت شماره جدید خود می توانند تا قبل از ساعت ۲۲ امشب (۷خرداد) در محدوده استان با سامانه گویای ۲۵۲۵ و ۱۱۸ و در خارج از استان با شماره ۰۳۱۱۳۳۳۳۳۳۳ و بعد از ساعت ۲۲ در خارج از استان با شماره ۰۳۱۳۳۳۳۳۳۳۳ در داخل استان با سامانه گویای ۲۵۲۵ و ۱۱۸ تماس بگیرند.

همچنین مشترکان می توانند با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۰۰۱۱۸ و یا مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان اصفهان به نشانی www.tce.ir و واردکردن شماره تلفن قدیم، از شماره جدید خود مطلع شوند.

​براساس اطلاعیه ستاد هم کدسازی تلفن های ثابت، مشترکان برای انعکاس پیشنهاد و همچنین اعلام شکایت در این زمینه، می توانند به پورتال اطلاع رسانی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی به آدرس www.cra.ir، بخش ثبت و پاسخگویی به شکایات مراجعه کنند.

تاکنون طرح یکسان سازی کدهای تلفن ثابت استان در قزوین، همدان، زنجان، سمنان، مرکزی، قم، البرز و تهران انجام شده است.(مهر)

 

مطلب قبلی ماجرای “زندان اوین” رفتن علی کریمی و ملاقات با “شیرینی”
مطلب بعدی تصاویری زیبا از سوپر اسپرت جدید تویوتا
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید