6.6 C
Tehran
یکشنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی تقلید ساموئل از مدل موی سوپر ماریو

تقلید ساموئل از مدل موی سوپر ماریو

سایت گل – به آبی‌پوشان پایتخت آخرین تمرین خود را برای دیدار با کاسپین قزوین سپری کردند

. این تمرین ساعت ۱۵:۳۰ و در کمپ زنده‌یاد ناصر حجازی آغاز شد.امیر قلعه‌نویی قبل از شروع تمرین ۵ دقیقه با بازیکنانش صحبت کرد. سرمربی استقلال تأکید داشت کاسپین را نباید دست‌کم گرفت. قبل از شروع تمرین پژمان نوری و مهرداد اولادی تمرین پنالتی کردند. اولادی در حالی که درون دروازه ایستاده بود دو، سه ضربه پنالتی نوری را مهار کرد.جی‌لوید ساموئل با کوتاه‌کردن موهایش تغییر چهره داده بود. او با ظاهری جدید شباهت بسیار زیادی به «بالوتلی» پیدا کرده بود.
منصور پورحیدری، سیدمهدی علوی، شاهرخ بیانی، سیروس دین‌محمدی، علیرضا اکبرپور، مرتضی هاشم‌زاده از حاضرین در تمرین استقلال بودند.سیدحسین حسینی تمرینات ویژه‌ای را زیر نظر مربی گلرهای استقلال انجام داد. با این شرایط به نظر می‌رسد او فردا دروازه‌بان استقلال مقابل کاسپین قزوین باشد.
مهرداد حسینی بعد از دو روز غیبتی که در تمرین استقلال به دلیل آسیب‌دیدگی داشت امروز در تمرین شرکت کرد.احمد جمشیدیان و محمدمهدی نظری از غایبان تمرین استقلال بودند. بازیکنان استقلال پس از پایان تمرین راهی هتل اوین شدند تا اردوی پیش از بازی خود را برگزار کنند.استقلال فردا ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی میزبان کاسپین قزوین است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید