تغییر شیوه برگزاری اردوهای تیم ملی فوتسال/ سفر به برزیل قطعی است


شیوه برگزاری اردوهای تیم ملی فوتسال ایران از سال آینده تغییر می‌کند و ملی پوشان هر هفته دو تا سه روز به اردوهای آماده سازی دعوت می‌شوند.

به نقل از مهر، مسابقات فوتسال جام ملتهای آسیا در ماه جاری در چین تایپه برگزار می شود و بعد از این رقابتها،  فوتسال ایران تا جام جهانی ۲۰۲۰ برنامه خاص دیگری ندارد.

از آنجایی که سال آینده برای تیم ملی فوتسال ایران سال شلوغی نخواهد بود، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی برنامه هایش را برای تغییر شکل برگزاری اردوها و تزریق بازیکنان جوان‌ به تیم ملی ارائه داده است. بر این اساس، اردوهای تیم ملی هر هفته و بین دو مسابقه لیگ برگزار می شود و ناظم الشریعه می‌تواند برنامه های تاکتیکی خود را در تیم ملی پیاده کند.

عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: چون سال آینده مسابقه خاصی نداریم و باید آمادگی تیم ملی را در دستور کار قرار بدهیم، سعی می کنیم هر هفته بین شنبه تا دوشنبه اردوهای تیم ملی را برگزار کنیم.

وی افزود: مسابقات لیگ روزهای پنجشنبه یا جمعه برگزار می شود و بنابراین تیم ملی هم این فرصت را دارد تا بازیکنان مدنظر را دعوت کند و آنها را زیرنظر بگیرد.

در تقویم اولیه تیم ملی فوتسال، سفر به برزیل و بازی تدارکاتی با این تیم در آبان سال آینده پیش بینی شده است. همچنین تورنمنت چهارجانبه که امسال به میزبانی و همت ایران برگزار شد، آذر سال آینده به میزبانی قزاقستان (با حضور ایران، آذربایجان و روسیه) برگزار می شود و تیم ملی در این تورنمنت هم حضور می یابد. علاوه بر این، کمیته فنی و کمیته فوتسال به دنبال رایزنی با یکی دو کشور دیگر هستند تا پیش از شروع لیگ، برنامه بازی های تدارکاتی تیم ملی مشخص شود.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید