تعویض‌های شفر ناخواسته بود/ جباروف نقطه اتکا استقلال است

0
150


پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مصدومیت دو بازیکن باعث شد تا شفر مقابل سایپا تعویض های ناخواسته ای را انجام دهد.

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت حال حاضر استقلال گفت: آبی پوشان برابر سایپا بازی خوبی از خود ارائه کردند. سریع به گل رسیدند و حتی می توانستند در نیمه اول گل های بیشتری هم به ثمر برسانند اما نبود جباروف که در این هفته ها بسیار سرحال است و توانسته نقش موثری در موفقیت های استقلال داشته باشد باعث شد تا آبی پوشان در نیمه دوم بازی را در اختیار حریف گذاشته و سایپا کاملا بر بازی مسلط شد و اگر عملکرد خوب دروازه بان جوان استقلال نبود این تیم شاید گل های بیشتری دریافت می کرد.

وی در خصوص دیدار آبی پوشان برابر پدیده مشهد نیز گفت: مهاجری تیم خوبی را ساخته و این تیم توانسته بازی های قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد و فکر می کنم جدال شفر و مهاجری بتواند یکی از زیباترین بازیهای هفته باشد زیرا استقلال روند رو به رشدی پیدا کرده و پدیده هم نمی خواهد به سادگی در مشهد امتیاز از دست بدهد.

پیشکسوت استقلال در خصوص انتقاد از سرمربی آبی پوشان به دلیل تعویض هایش مقابل سایپا گفت: فکر می کنم تعویض های اسقتلال ناخواسته بود. مصدومیت محسن کریمی و شجاعیان باعث شد تا شفر مجبور به تعویض نفرات و تغییر تاکتیک شود و شاید یکی از علت های عدم پیروزی این تیم مقابل سایپا همین اتفاق بود.

ورمزیار در خصوص رکوردشکنی حسین حسینی هم گفت: حسینی در هفته های اخیر آنقدر خوب عمل کرد که تحسین همگان را برانگیخت. او توانست رکورددار کلین شیت در فوتبال ایران شود و حالا نام بهترین دروازه بان ایران را برای خود به ارمغان بیاورد. البته او باید بداند نیمی از این موفقیت را مدیون بودن کنار دروازه بان با تجربه ای چون مهدی رحمتی است که به او کمک موثری کرده است.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این پرسش که این روزها جباروف نقطه اتکا استقلال شده است، گفت: با توجه به اینکه شفر به تازگی به کشور ما آمده و هنوز خیلی از بازیکنان را به خوبی نمی شناسد این روزها جباروف آماه باعث شده تا حساب ویژه ای بر روی این بازیکن باز شود و او تاثیرگذارترین بازیکن استقلال شود اما امیدوارم خیلی زود بازیکنانی به استقلال بیایند که بتوانند در کنار جباروف نقطه اتکا استقلال شوند.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید