تعداد بازیکنان هم‌زمان Fortnite: Battle Royale از ۸۰۰ هزار نفر گذشت

تعداد بازیکنان هم‌زمان Fortnite: Battle Royale از ۸۰۰ هزار نفر گذشت

تعداد بازیکنان Fortnite: Battle Royale طی تنها دو هفته از مرز 10 میلیون نفر عبور کرد

بازی Fortnite: Battle Royale به نظر می‌رسد که به محبوبیت خود ادامه می‌دهد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot و توییتر سازندگان، این بازی که به سبک PUBG به صورت چند نفره بازی می‌شود در هفته‌ای که گذشت از عدد ۸۱۱ هزار کاربر هم‌زمان عبور کرد. به دلیل وجود این هجم از کاربر برخی مشکلات سرور به وجود آمده بود اما سازنده بازی یعنی Epic گفته که به سختی در حال تلاش است تا بازی را روان نگه دارد.

این رکورد جدید بازیکنان هم‌زمان بعد از رکورد قبلی بازی یعنی ۵۲۵ هزار نفر بوده است که Battle Royale در اواسط ماه گذشته به دست آورد. این بازی به صورت رایگان است و از بازی اصلی و پولی Fortnite جدا است. از همان اوایل انتشار در سپتامبر، یک میلیون بازیکن در روز عرضه بدست آورد و رکورد ۳.۷ میلیون بازیکن در یک روز را هم در اکتبر زد.

به مانند بازی PUBG، این بازی هم ۱۰۰ بازیکن را در یک نقشه رها می‌کند تا بکشند و یا کشته شوند و در نهایت فقط یک بازیکن باقی بماند. Battle Royale استایل بصری مخصوص به خود را دارد و یکی از پیچش‌های دیگری که ارائه می‌دهد این است که به بازیکنان اجازه ساخت سازه‌های مختلف را می‌دهد.

در یک خبر دیگر، آپدیت جدیدی برای این بازی فردا منتشر خواهد شد. آپدیت ۱.۸.۱ بازی را بهینه‌تر کرده و تجربه پایدار و روان‌تری را ارائه می‌کند. به علاوه اکنون شما می‌توانید بازیکنان دیگر را بی‌صدا کنید. اسلحه‌های افتاده در نقشه هم بیشتر شده و به شما شانس بیشتری برای در اختیار گرفتن چیزی که نیاز دارید را می‌دهد.

[ad_2]

تعداد بازیکنان هم‌زمان Fortnite: Battle Royale از ۸۰۰ هزار نفر گذشت

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید