7.7 C
Tehran
دوشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی تعجب عابدزاده کوچک از شایعه زنده بودن پدربزرگش!

تعجب عابدزاده کوچک از شایعه زنده بودن پدربزرگش!

امیر عابدزاده که خبر زنده بودن پدربزرگش را در یکی از سایت ها خوانده بود از این خبر ابراز تعجب می کرد و نمی دانست چه چیزی بگوید


سایت گل – تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۱۱ پشت درهای بسته ورزشگاه درفشی فر آغاز شد.

در این تمرین عالیشاه ،شپانوویچ و پنجعلی غایب بودند در حالی که قرار بود عالیشاه از امروز  مراحل درمانی اش را آغاز کند.

قبل از تمرین امروز دکتر محمد زادمهر در کلینیک پرسپولیس حاضر شد.

محسن بنگر که دیروز از پای خود ام آر آی گرفته بود بدون مشکل در تمرین شرکت کرد.مهرداد پولادی هم تمرینات اختصاصی اش را ادامه داد.

بعد از پایان تمرین علی دایی اولین نفری بود که ورزشگاه درفشی فر را ترک کرد.

امیر عابدزاده  که خبر زنده بودن پدربزرگش را در یکی از سایت ها خوانده بود از این خبر ابراز تعجب می کرد و نمی دانست چه چیزی بگوید.

سعید شیرینی بعد از پایان تمرین دقایقی با  محمد نوری و امیر عابدزاده صحبت کرد.وی حتی سوار بر خودروی نوری شد و با  او بیرون رفت و خودش پیاده  برگشت. شیرینی جلسه ای هم با لیدرهای پرسپولیس داشت.

پرسپولیس قبل از پرواز به کرمان فردا ساعت ۱۴:۳۰  پشت درهای بسته تمرین می کند.قرار است آنها در دو گروه راهی کرمان شوند که پرواز اول ساعت ۱۷:۳۰ فردا  خواهد بود.پرسپولیسی ها  بعد از انجام بازی ساعت ۱۱ شب جمعه هم به تهران بر می گردند.

از همین حالا هم می توان حدس زد چه بازیکنانی به کرمان نخواهند رفت.قرار است تیم با ۱۹ بازیکن به کرمان برود و نفراتی مثل عابدزاده،الهایی ،کمندانی،قاسمی،مارکو،کنعانی،پولادی،علی عسگری و عالیشاه قطعا در این سفر همراه تیم شان نخواهند بود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید