تعجب بلاتر از حضور تماشاگران در دربی/ ایران کشوری جعلی در فوتبال نیست

0
135


به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش پس از نشست خبری امروز یکشنبه خود، در بیرون محل برگزاری نشست هم دقایقی با خبرنگاران صحبت کرد و در مورد مشکلات حضور خبرنگاران در برزیل ضمن بیان مطلب فوق گفت:برای فیفا خیلی مهم است که خبرنگاران زیادی در سالن‌های نشست خبری مسابقات جام جهانی حضور داشته باشند.


وی ادامه داد: شما در آنجا باید حضور داشته باشید و بگوئید از کدام کشور آمده‌اید. همچنین اعلام کنید از کشوری آمده‌اید که برای یک بازی آن ۱۰۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آمده و فوتبال در خون ایرانی‌ها است. ایران کشوری جعلی در فوتبال نیست که من در برزیل این موضوع را به خبرنگاران برزیلی گوشزد کرده بودم.


سرمربی تیم ملی ایران در مورد شوخی‌اش با سب بلاتر در ایران اشاره کرد و یادآور شد: من به بلاتر گفتم اگر می‌خواهید دربی استقلال و پرسپولیس را ببینید باید از ۲ روز قبل برنامه داشته باشید زیرا مردم از شب قبل این مسابقه به ورزشگاه رفته و کنار درهای آن می‌خوابند. بلاتر از این مسئله تعجب کرد، این موضوع را باور نداشت و به من گفت: “مگر می‌شود چنین موضوعی وجود داشته باشد.”


وی پیشنهاد داد اسپانسری از حضور رسانه‌ها در برزیل حمایت کنند و عنوان کرد: خبرنگاران ایرانی باید در برزیل حضور داشته باشند تا در مورد شیراز، اصفهان و تخت جمشید به همه جهانیان توضیح دهند زیرا آنها از تاریخ ایران می‌پرسند و این خبرنگاران هستند که می‌توانند ایران را به دنیا معرفی کنند.


کی‌روش همچنین گفت: البته سفر به برزیل هم چندان آسان نیست زیرا باید چندین پرواز عوض کرد تا به این کشور برسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید