تصویر دلخراش از خشونت یک مادر با کودک ده ماهه (۱۸+) + فیلم

6
9

ویدئویی تاثر برانگیز که مردم دنیا را به حیرت و واکنش وا داشت.

این فیلم در روزهای اخیر بر روی شبکه های اجتماعی جهان را به واکنش وا داشت در این فیلم دختری هیجده ساله ی مالزیائی کودک ده ماهه ی خردسالش را بخاطر گریه کردن مورد آزار و به نوعی شکنجه قرار میدهد.. در حین شکنجه های این دختر کودک دو بار بیهوش میشود ولی با ادامه ی شکنجه های دخترک بهوش می آید و او همچنان ضمن گریه کردن مورد شکنجه های بیشتری واقع میشود.

بعد از قرار گرفتن این فیلم بر روی شبکه ی اجتماعی, پلیس بین المللی و دولت مالزی این زن را تحت تعقیب قرار دادند و این کودک هم اکنون در خانه ی امن دیگری نگاهداری میشود.

پیشاپیش از صحنه های آزاردهنده این کلیپ عذرخواهی می کنیم.

 

[jwplayer mediaid=”3552″]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

6 دیدگاه‌ها

  1. اعصابم بهم ریخت منم بعضی مواقع عصبی می شم و بجه ام رو می زنم از خودم خجالت کشیدم. قول می دم به رسانه جمعی دیگه تکرار نمی کنم.

  2. یعنی این آدم بود؟ منکه فقط گریه کردم و دست وپام لرزید.الهی بمیرم واسش. اونیکه فیلم گرفته ازاین مادر وحشی تره چون جلوشو نگرفته فقط وایساده فیلم گرفته نامرد. کاش خدا نسل این آدمارو ازروی زمین محو و نابود کنه

    • ویدئو برسی شد و مشکلی مشاهده نگردید
      احتمالا مرورگر شما امکان نمایش فایل فلش یا HTML5 را نداره. پیشنهاد میکنم مرورگرتون رو عوض کنید. در غیر این صورت فیلم را از اینجا دانلود نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید