تصمیم عجیب قهرمان تنیس زنان جهان+عکس

این روزها دیگر فعالیت قهرمانان ورزشی کشورهای مختلف در عرصه تجارت و اقتصاد، به هیچ وجه موضوع عجیبی نیست. اما اگر تجارت باعث شود یک قهرمان ورزشی در پی تغییر نام و هویت خود برآید، قضیه اندکی تفاوت پیدا می کند. اتفاقی که اخیراً درباره قهرمان تنیس زنان جهان افتاده است…

اردبیل نیوز: این روزها دیگر فعالیت قهرمانان ورزشی کشورهای مختلف در عرصه تجارت و اقتصاد، به هیچ وجه موضوع عجیبی نیست. اما اگر تجارت باعث شود یک قهرمان ورزشی در پی تغییر نام و هویت خود برآید، قضیه اندکی تفاوت پیدا می کند. اتفاقی که اخیراً درباره قهرمان تنیس زنان جهان افتاده است.

 

به گزارش «عصر خبر»، ماریا شاراپووا، ستاره روس تنیس جهان، اخیراً تصمیم گرفته بود به منظور تبلیغ بیشتر برند شکلات و آدامس خود با عنوان «شوگراپووا» (Sugarapova) نام خانوادگی خود را رسماً به این نام تغییر دهد. البته وی پس از اینکه متوجه شد با این اقدام، گرفتن پاسپورت جدید برایش زمان بر خواهد شد، از اقدامش منصرف شده است.

راشا تودی می نویسد روز سه شنبه، خبری در رسانه ها پیچید مبنی بر اینکه شاراپووا قصد دارد به منظور تبلیغ کارخانه شکلات سازی که یک سال پیش تأسیس کرده، نام خانوادگی خود را تغییر دهد. البته وی قصد داشته این تغییر را به طور موقت (به مدت دو هفته) و صرفاً در جریان برگزاری مسابقات تنیس «اوپن آمریکا» انجام دهد.

 

شاراپووا بدین منظور درخواستی را به دادگاه عالی فلوریدا در آمریکا ارائه کرد. با این حال، زمانی که متوجه شد دریافت گذرنامه جدید وقت گیر خواهد بود و به برنامه اش برای سفر در ژاپن پس از برگزاری مسابقات اوپن آمریکا لطمه می زند، از تصمیمش منصرف شد.

 

تصمیم عجیب قهرمان تنیس زنان جهان+عکس

 

گفته می شود وی قصد دارد به منظور تبلیغ بیشتر برند تجاری خود، لباس های منقش به لوگوی شوگراپووا را در مسابقات بر تن کند.

 

شاراپووا کارخانه شکلات و آدامس سازی خود را دقیقاً یک سال پیش و در اوت ۲۰۱۲ افتتاح کرد. محصولات این شرکت اکنون به ۱۵ کشور دنیا صادر می شود. گفته می شود وی بالغ بر ۵۰۰ هزار دلار از سرمایه شخصی خود را در این کارخانه سرمایه گذاری کرده است. طی یک سال اخیر، یک و نیم میلیون بسته از محصولات شوگراپووا به قیمت هر بسته ۶ دلار به فروش رسیده است.

 

بر اساس گزارش نشریه «فوربس»، سود حاصل از فروش این کارخانه، سبب شده شارپووا اکنون به پر درآمدترین زن ورزشکار جهان تبدیل شود. این تنیسور سرشناس، طی یک سال اخیر ۲۹ میلیون دلار درآمد خالص داشته که بخش عمده ای از آن، از تبلیغ وی برای شرکت های مختلف حاصل شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید