تصاویر جشن و شادی اردبیلی ها از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۴

صعود تیم ملی به جام جهانی اردبیلی ها را پایکوبان به خیابان کشاند


اردبیل نیوز: سوت پایان بازی تیم های ملی ایران و کره جنوبی زنگ شادی را در خیابان های اردبیل به صدا درآورد.

به گزارش ” اخبار اردبیل “، پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در برابر تیم ملی فوتبال کره جنوبی که عصر روز سه شنبه ۲۸ خرداد ماه به صعود ایران به بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ منجر شد، برای دومین بار در یک هفته گذشته پای پایکوبان را به خیابان های اردبیل باز کرد.

در عرض کمتر از چند دقیقه پس از پایان بازی ایران و کره شهروندان اردبیلی با در دست داشتن پرچم های سه رنگ ایران؛ سواره و پیاده خود را به خیابان ها و میادین سطح شهر رساندند و شادمانه یک صدا فریاد ایران ایران سر دادند.

تشویق بی امان علی دایی و فریاد ” اردبیل اردبیل ” از سوی شهروندان از دیگر حاشیه های جالب توجه در جشن صعود تیم ملی فوتبال ایران به بازی های جام جهانی به خصوص در چهارراه امام(ره) شهر اردبیل بود.

زمان زیادی طول نکشید که موج شادمانی مردم اکثر خیابان ها و معابر شهر اردبیل را دربر گرفت و سرنشینان خودروهای عبوری نیز با به صدا درآوردن ریتمیک بوق ها، روشن نگه داشتن چراغ ها و به حرکت درآوردن برف پاک کن ها در سراسر شهر؛ در جشن پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم ملی کره جنوبی ابراز شادمانی کردند.

گوشه هایی از جشن شادمانی مردم اردبیل در روز صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی توسط مدیریت وبلاگ “اخبار اردبیل” به تصویر کشیده شده و تقدیم حضور مخاطبین عزیز وبلاگ می گردد:

 

 

 


 

گزارش و عکس از : فرزاد تقی زاده

منبع: اخبار اردبیل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید