تشرف بانوی محقق آلمانی به تشیع+عکس

یک بانوی فرهیخته و تحصیلکرده آلمانی به دین مبین اسلام و تشیع علوی تشرف یافت.

اردبیل نیوز: به گزارش افکارنیوز، این بانوی آلمانی ابتدا توضیحاتی درباره مطالعاتش در حوزه دین اسلام سخن گفت و سپس ایت الله روحانی کلیاتی در مورد اسلام این دین برتر و خاتم برای این بانو ارائه داد و او را به وظیفه خطیری که بعنوان یک زن محقق اگاه ساخت . او سپس شهادتین را بر زبان جاری ساخت و به دین اسلام علوی پیوست.

ایشان نام زیبای حسنی ( حسنا ) را برای خود برگزید و البته از کمبود تبلیغات شیعی در المان و انگلستان گله مند بود و معتقد بود جوانان زیادی تمایل به اشنایی با دین اسلام دارند اما بیشتر منابع از طریق اهل سنت و ترک های اهل سنت میباشد و منابع شیعی بسیار بسیار کم و کمتر از آن مبلغ اشنا به موضوعات دینی و متناسب با دنیای کنونی.

این بانوی تازه مسلمان یکی از دلایل تمایل به اسلام علوی را مطالعه کتاب قیام امام حسین (ع) نوشته حضرت ایت الله روحانی که به انگلیسی ترجمه شده است دانست.

سپس آیت الله روحانی یک جلد کلام الله مجید با ترجمه انگلیسی را به ایشان اهدا کردند و به ایشان سفارش کردند که در مورد اصول دین و بعد فروع دین تحقیقاتشان را ادامه دهند و چنانچه به سوالات و شبهاتی برخوردند از طریق علمای صاحب صلاحیت پیگیر پاسخ باشند تا با دلایل قرانی – روایی و البته عقلانی و استدلالی به انها پاسخ دهند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید