تساوی پدیده و تراکتور در مشهد /توقف یک نیمه‌ای سپیدرود در خانه


هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال از ظهر امروز جمعه با برگزاری ۴ دیدار پیگیری می‌شود که دو دیدار از این هفته با تساوی در پایان نیمه اول همراه بود.

به نقل از مهر، تیم پدیده در هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال از راس ساعت ۱۴:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه امام رضا(ع) به مصاف تیم تراکتورسازی رفت که این دیدار در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم های پدیده و تراکتورسازی تبریز به دلیل نتایج هفته های اخیر حال و روز خوبی ندارند و مطمئنا پیروزی در این دیدار برای هر کدام از این تیمها می تواند تا حد زیادی در روند رسیدن به آرامش آنها تاثیرگذار باشد.

در دیگر دیدار این هفته نیز تیم سپیدرود رشت از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه سردار جنگل این میزبان استقلال خوزستان بود که این دیدار در پایان نیمه نخست به نتیجه یک – یک به اتمام رسید.این در حالی بود تین سپید رود رشت از اواسط نیمه نخست به دلیل اخراج یکی از بازیکنانش،۱۰ نفره بازی را ادامه می دهد.

محمد نزهتی در دقیقه ۲۸ برای تیم سپید رود رشت گلزنی کرد و میزبان را پیش انداخت، اما در ادامه میثم تهیدست در دقیقه ۲۹ به دلیل خطای هند و ممانعت از ورود توپ به دروازه با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شد تا تیم سپیدرود با یک بازیکن کمتر به کارش ادامه دهد. بدین ترتیب «جونیور مارینی» نیز در دقیقه ۳۱ از روی نقطه پنالتی گل تساوی استقلال خوزستان را وارد دروازه حریف کرد.

این دو تیم با وضعیتی مشابه در انتهای جدول قرار دارند و کسب هر سه امتیاز این دیدار برای هر کدام می تواند کمک بزرگی برای رهایی از این وضعیت باشد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید