تساوی در نیمه نخست/بازیکن سپیدرود اخراج شد


رشت- بازی تیم های سپیدرود رشت -استقلال خوزستان در حالی با نتیجه تساوی یک بر یک تا دقیقه ۷۰ در حال پیگیری است که تیم میزبان با اخراج یک بازیکن خود ۱۰ نفره به بازی ادامه می دهد.

به نقل از مهر، مسابقه هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس ساعت ۱۴:۳۰ عص روز جمعه بین تیم های سپیدرود رشت و استقلال خوزستان به قضاوت بیژن حیدری در ورزشگاه سردار جنگل شهر رشت برگزار شد.

در این دیدار که برای هر دو تیم دارای حساسیت بود ۱۰ هزار تماشاگر از نزدیک شاهد این دیدار حساس بودند.

تیم سپیدرود رشت در این مسابقه با ترکیب  سید محمد حسینی، میثم فردوسی، محمد نزهتی، حسین کعبی، حسین ابراهیمی، علی عباسی، میثم تهی‌دست، محمد مهدوی، میلاد قربان زاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی با سرمربیگری علی کریمی پا به میدان گذاشتند.

در مقابل تیم استقلال خوزستان نیز وحید شیخ ویسی، میثم دورقی، حکیم نصاری، فرید بهزادی کریمی، وحید نامداری، سلمان بحرانی، کلودیر مارینی جونیور، علیرضا دغاغله، اسماعیل شریفات، دانیال ماهینی و یونس دلفی با هدایت عبدالله ویسی وارد میدان شدند.

از همان دقایقی ابتدایی بازی با توجه به حساسیت بالا این مسابقه برای دو تیم این تیم میزبان بود که دروازه حریف خود را تحت فشار حملات قرار داد و در دقیقه ۲ ارسال حسین ابراهیمی از جناح راست با ضربه سر نزهتی مهاجم سپیدرود با واکنش به موقع شیخ ویسی سنگربان استقلال خوزستان همراه شده و برای تیم سپیدرود نتیجه ای در برنداشت.

در دقیقه ۷  بازی فشار حملات سپیدرودی ها کرنری به ارمغان آورد که در ادامه ارسال حسین ابراهیمی با دفع مدافعان استقلال خوزستان همراه شد.

دقیقه ۹ این بازی نیز با ارسال بلند  یونس دلفی برای مهاجمان تیم استقلال خوزستان از روی ضربه آزاد در دستان محمد حسینی سنگربان سپیدرود قرار گرفت.

در دقیقه ۱۱ دیدار شوت کم قدرت میثم فردوسی هافبک تیم سپیدرود نیز با واکنش خوب  وحید شیخ ویسی مهار شد.

در دقیقه ۱۶ ارسال  توسط حسین ابراهیمی از جناح چپ دفاعی استقلال خوزستان با تکل بلند فرید بهزادی مدافع آبی های خوزستانی همراه شد که در ادامه توپ با برخورد توپ به دست این مدافع داور میدان این حرکت را پنالتی تشخیص داد و سپیدرودهای صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

در ادامه حسین ابراهیمی با ایستادن پشت ضربه پنالتی ایستاد و با شوت به سمت دروازه تیم استقلال خوزستان با دفع وحید شیخ ویسی فرصت پنالتی از سپیدرودی ها گرفته شد.

در دقیقه ۲۴ بازی ارسال یونس دلفی از جناح چپ دفاعی تیم سپیدرود رشت می توانست شریفات بازیکن استقلال را در موقعیتی ایده آل قرار دهد که خروج به موقع حسینی باعث نجات دروازه تیم میزبان شد.

دقیقه ۲۷ بازی نیز با سانتر حسین ابراهیمی از روی ضربه آزاد ایستگاهی پشت محوطه جریمه استقلال خوزستان با ضربه سر نورمحمدی مدافع پیش تاخته سپیدرود همراه بود که تیرک افقی دروازه را لرزاند و در ریباند پویا نزهتی توانست دروازه میهمان را برای نخستین بار به نفع تیم میزبان باز کند.

در دقیقه ۲۹ بازیکنان تیم استقلال خوزستان بعداز دریافت گل با تعداد بیشتری به سمت زمین تیم سپیدرود حمله کردند که با شوت مهاجمین استقلال خوزستان در آستانه باز شدن دروازه تیم سپیدرود میثم تهیدستی بازیکن این تیم با دست مانع از این کار شد که با سوت داور پنالتی به نفع تیم استقلال گرفته شد و بازیکن سپیدرود نیز با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.

در ادامه در دقیقه ۳۰ مارینی جونیور مهاجم برزیلی استقلال خوزستان پشت با زدن ضربه پنالتی توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

حساس ترین صحنه در دقیقه ۳۱ بازی با شوت پویا نزهتی به سمت دروازه تیم استقلال خوزستان همراه شدکه نتیجه ای برای تیم سپیدرود به همراه نداشت.

در دقیقه ۳۶ تکل بلند مارینی جونیور یار شماره ۱۸ استقلال خوزستان در میانه میدان از سوی داور خطا تشخیص داده شد و وی با کارت زرد از سوی داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه ۴۰ بازی نخستین تعویض سپیدرودی ها با ورود سید هادی موسوی به جای علی عباسی صورت پدیرفت.

در دقیقه ۴۴ ضد حمله یاران استقلال خوزستان توسط اسماعیل شریفات  کرنری برای این تیم به همراه داشت که در ادامه ارسال بلند دانیال ماهینی ثمری برای این تیم در پی نداشت.

در پایان نیمه اول داور میدان ۲ دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. دو تیم با شروع نیمه دوم بدون تغییری وارد میدان مسابقه شدند.

دقیقه ۴۸ ارسال ضربه کرنر توسط دلفی برای یاران استقلال خوزستان با ضربه سر خطرناک میثم  دورقی همراه شد اما حسینی در مرکز دروازه توانست توپ را جمع کند

با شروع نیمه دوم در دقیقه ۵۳ بازی نیز فرار مهاجمین استقلال خوزستان می توانست موقعیت خوب گلزنی را برای  آنها در پی داشت که از سوی کمک داور این میدان آفساید اعلام شد.

دقیقه ۵۶  دومین تعویض تیم سپیدرود با ورود توحید غلامی به جای حسین ابراهیمی انجام شد.

در دقیقه ۵۹ نفوذ حسین کعبی از جناح راست و ارسال دقیق از سوی این بازیکن بر روی دروازه با ضربه سر محمد غلامی مهاجم سپیدرودی ها همراه شد که با اختلافی کم از بالای دروازه شیخ ویسی راهی خارج شد.

در دقیقه ۶۴ بازی  هافبک های دو تیم در تلاش بودند تا با پاس کوتاه و رو به جلو، مهاجمین خود را صاحب موقعیت گل کنند که هر بار با هوشیاری مدافعین بی نتیجه می شد.

ضد حمله بازیکنان تیم سپیدرود در دقیقه ۶۹ با خروج خوب شیخ ویسی مواجه شد و در ادامه تعلل مدافعان استقلال خوزستان موقعیتی ایده آلی برای محمد غلامی ایجاد کرد که شوت ابن بازیکن با بی دقتی از کنار دروازه تیم میهمان راهی خارج شد.

دقیقه ۷۳ بازی نفوذ شریفات مهاجم استقلال خوزستان ضربه کرنری در پی داشت که در ادامه ارسال بی دقت فرید بهزادی حاصلی را  تیم خوزستانی نداشت.

در دقیقه ۷۷ بازی نخستین تعویض تیم استقلال خوزستان با ورود فرزاد بهمنی به جای یونس دلفی انجام گرفت.

دقیقه ۷۸ بازی با فشار از سوی مهاجمین سپیدرود یک موقعیت ایده آل گل را در پی داشت که در چند بار رفت و برگشت و ضربات پیاپی این مدافعان استقلال خوزستان بودند که توانستند توپ را از روی خط دروزاه بیرون آورند.

دقیقه ۸۰ بازی فرزاد بهمنی یار تازه وارد آبی پوشان می توانست در موقعیتی تک به تک گل دوم تیمش را به ثمر برساند این ضربه که با اختلاف کمی راهی خارج شد.

در دقیقه ۸۲ سومین تعویض تیم سپیدرود با ورود میرهادی میرجوان به جای پویا نزهتی انجام شد.

دقیقه ۸۴ محمد غلامی بر روی اشتباه مدافعین استقلال خوزستان در موقعیتی تک به تک با دروازه بان ایت تیم قرار گرفت که در آخرین لحظه با از دست دادن تعادل خود این موقعیت را از دست داد.

در دقیقه ۸۷ یاران استقلال خوزستان صاحب ضربه آزاد خطا شدند که میثم دورقی با شوت سرکش دروازه سپیدرود را نشانه گرفت که ضربه وی راهی خارج میدان شد.

دقیقه ۸۹ بازی ارسال هافبک های سپیدرود در محوطه جریمه استقلال خوزستان با دست مدافعین این تیم برخورد داشت که این صحنه از نظر داور میدان خطا تشخیص داده نشد که این موضوع با اعتراض شدید بازیکنان و کادرفنی تیم سپیدرود همراه شد.

در پایان وقت های قانونی این دیدار داور مسابقه چهار دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم اعلام کرد.

در پایان وقت های اضافی نیز دو تیم میدان مسابقه را با نتیجه تساوی و تقسیم امتیازات ترک کردند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید