ترکیب رنگ های مد پاییز و زمستان ۲۰۱۷ -۲۰۱۸

کارشناسان مد ترکیب رنگ های زیبایی را برای فصل های پاییز و زمستان ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ پیش بینی کرده اند که شامل بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه و دکوراسیون داخلی خانه می باشد.

رنگ جهانی زنانه

 

طیف های آبی تنوع بسیار وسیعی از رنگ های سرد و خنک گرفته تا رنگ های عمیق و گرم دارد. آبی یخی یادآور آسمان بعد از ظهر است و حس سکوت و آرامش می دهد. رنگ های آبی تیره و خاکستری تیره حس سردی و تفکر عمیق می دهد. خنثی کننده آبی تند طیف های خاکستری روشن است.

رنگ های رایج زنانه

این ترکیب با رنگ ظریف صورتی شروع می شود و در ادامه با طیف های قهوه ای ادامه پیدا می کند و در نهایت با رنگ خرمایی مایل به قرمز ترکیبی بسیار زیبا از خود می سازد. رنگ های قهوه ای تیره حس آرامش و پایداری می دهد و رنگ بژ روشن جادوی عشق را به ترکیب می دهد.

رنگ های مردانه

طیف های آبی روشن در کنار رنگ آتشین نارنجی آرامش بخش است. در کنار آن از رنگ بنفش مات، رنگ سیاه که هسته رنگ هاست نیز استفاده شده است. در کنار این رنگ های تیره رنگ های بنفش ملایم و آبی آسمانی ترکیبی هنری از آن ساخته است.

رنگ های بچه گانه

برای به دست آوردن یک ترکیب رنگ با وقار و آرامبخش باید از رنگ های صورتی ملایم و سفید استفاده شود. خاکستری مایل به آبی جلوه زیباتری به این ترکیب می دهد. از رنگ بادمجانی می توان به عنوان یک رنگ حاشیه ای استفاده کرد. قهوه ای تیره و روشن به این رنگ های سرد کمی گرما می دهد. بهترین طرحی که می توان در این ترکیب به کار برد طرح پلنگی سیاه و خاکستری است.

رنگ دکور داخلی

رنگ خاکستری مایل به آبی به سبک های مدرن دکوراسیون سکوت و آرامش می دهد. رنگ های شیری و بنفش روشن با رنگ آبی تیره و مات تکمیل می شود. در این ترکیب رنگ قهوه ای همراه با سایه های طلایی رنگ های خنثی را زنده تر می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید