ترکیب داوران جشنواره “خلخال در آیینه رسانه” استانی است

رئیس اداره ارشاد اسلامی خلخال گفت: با توجه به اینکه جشنواره “خلخال در آیینه رسانه” در قالب استانی برگزار می شود، ترکیب داوران جشنواره نیز استانی خواهد بود.

سید احمد معصومی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: ترکیب هیئت داوران از طریق فرمانداری خلخال، اداره ارشاد و خانه مطبوعات استان انتخاب خواهد شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره برای اولین بار در سطح استان اردبیل برگزار خواهد شد، آن را فرصتی به منظور ارائه تصویر درست و واقعی از توانمندی های شهرستان خلخال برشمرد و اضافه کرد: آثار ارسالی در قالب یک ویژه نامه چاپ و منتشر خواهد شد.

به گفته رئیس اداره ارشاد اسلامی خلخال این جشنواره با هدف بررسی عملکرد رسانه ها در معرفی پتانسیلها، استعدادها و توانمندی های خلخال در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برگزار می شود.

دریافت فرم ثبت نام در جشنواره از طریق خانه مطبوعات

رئیس اداره ارشاد اسلامی خلخال در پاسخ به نحوه ارسال آثار از طریق شرکت کنندگان تصریح کرد: آثار درج شده در خبرگزاری ها به صورت چاپ شده و آثار نشریات محلی به صورت ارسال اصل و تصویر صفحات منتشر شده پذیرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره در قالب چهار بخش مقاله، گزارش، خبر و عکس برگزار می شود، ادامه داد: آثار ارسالی فاقد نام نویسنده و یا دارای نام مستعار در صورت راهیابی به مرحله نهایی ضروری است به تائید مدیر آن رسانه برسد.

معصومی با بیان اینکه تاکنون اثری به دبیر خانه جشنواره ارسال نشده است، اضافه کرد: ضروری است به منظور ارسال آثار خبرنگاران فرم عضویت در جشنواره را از طریق خانه مطبوعات استان دریافت کرده و به همراه آثار  منتخب خود به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: هر متقاضی می تواند در تمامی بخشهای مسابقه تنها با یک اثر شرکت کند و در صورت ارسال بیش از یک اثر دبیر خانه به صورت تصادفی یکی از آثار را از دور رقابت حذف خواهد کرد.

این مسئول در خصوص شرایط ارسال عکس نیر متذکر شد: ابعاد عکسها ۲۰*۲۵ و حداکثر ۳۰*۴۰ بوده و ضروری است در لوح فشرده درج و ارسال شود.

هشت برگزیده در جشنواره رسانه خلخال

معصومی در خصوص نحوه داوری آثار اضافه کرد: آثاری در جشنواره شرکت داده خواهد شد که در مهلت مقرر به دبیر خانه رسیده باشد و از هر بخش نیز دو اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب و جوایز نفیسی به برگزیدگان اعطا خواهد شد.

وی افزود: در صورتی که یک موضوع به صورت مشترک و گروهی تهیه شده باشد، در صورت راهیابی به مرحله نهایی گروه تولید کننده به عنوان برنده انتخاب می شود.

جشنواره خلخال در آیینه رسانه در ۱۷ اسفند ماه سال جاری در محل مجتمع فرهنگی، هنری اداره ارشاد اسالامی  شهرستان خلخال برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند آثار خود را تا هفتم اسفند ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره به آدرس شهرستان خلخال بلوار ۱۷ شهریور اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای ۰۴۵۲۴۲۲۴۰۹۱ و۰۴۵۲۴۲۲۶۹۹۱ تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید