خانه اخبار روز اخبار شهرستان ها ترمینال خارجی فرودگاه اردبیل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

ترمینال خارجی فرودگاه اردبیل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

۰
ترمینال خارجی فرودگاه اردبیل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: ترمینال خارجی فرودگاه اردبیل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

مصطفی صفایی افزود: با توجه به اینکه در سال‌های اخیر تجهیزات فرودگاه بین‌المللی اردبیل افزایش یافته و شاهد نصب دستگاه کت‌دو بودیم، پروازهایی که بیش از این به دلیل تغییرات ناگهانی هوا و شرایط جوی نامناسب لغو می‌شد در حد توان برقرار شده و شاهد انجام این پروازها هستیم.

وی با یادآوری اینکه بیشترین عملیات برف‌روبی فرودگاهی کشور در اردبیل صورت می‌گیرد، تصریح کرد: در یک سال گذشته بیش از ۶۰ روز عملیات برف‌روبی در این فرودگاه صورت گرفته که در بین فرودگاه‌های کشور این امر بی‌نظیر است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان همچنین از ارتقای سطح ایمنی پروازهای اردبیل در سال‌های اخیر خبر داد و خاطرنشان کرد: فرودگاه اردبیل در چند سال اخیر با مجهز شدن به امکانات مدرن و پیشرفته در زمینه ایمنی و امنیت پروازها و خدمات ناوبری توانسته است به سطح خوبی از سرویس‌دهی برسد.

صفایی از امکان فرود آمدن هواپیماهای غول‌پیکر نیز در فرودگاه اردبیل خبر داد و اضافه کرد: با توجه به اینکه این فرودگاه از تجهیزات مناسب آتش‌نشانی و همچنین کت هفت برخوردار است امکان فرود هواپیماهای غول‌پیکر در این فرودگاه بین‌المللی نیز فراهم آمده است.

وی در ادامه سخنان خود با یادآوری اینکه ترمینال خارجی فرودگاه اردبیل نیز در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد، بیان کرد: ما بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با تزریق اعتبار مناسب در حال نصب سازه فلزی سالن و تجهیزات آن هستیم که انتظار داریم اواخر سال ۹۲ بتوانیم این سالن ترمینال خارجی را که از دغدغه‌های مردم بوده، احداث کرده و به بهره‌برداری برسانیم.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل یادآور شد:‌ در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب سالن مستقبلین اردبیل نیز به بهره‌برداری می‌رسد که این سالن با هدف ارتقای خدمات به مردم اردبیل به ویژه مستقبلین حجاج در حال ساخت است که این پروژه با ۲.۵ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری با حضور مسئولان کشوری و استانی در دهه فجر افتتاح می‌شود

مطلب قبلی ۱۷۶۴ شرکت تعاونی راکد در استان اردبیل وجود دارد
مطلب بعدی ۳۳ نفر در ادارات ثبت احوال اردبیل استخدام می شوند
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید