8.4 C
Tehran
جمعه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی تراکتور ازاصفهانی ها چند امتیاز می گیرد؟

تراکتور ازاصفهانی ها چند امتیاز می گیرد؟

تراکتوری ها باید از سپاهان و ذوب آهن در تبریز میزبانی کنند و اگر موفق به کسب حداکثر امتیازهای این دو بازی شوند کمتر کسی است که تیم جلالی را مدعی نخست قهرمانی نداند


سایت گل – ابتدای فصل برای تراکتور چندان خوش یمن نبود.آنها با کلی جنجال و سر و صدا به پرسپولیس در تهران باختند  و بعد از آن در بازی دوم مقابل همشهری کم نام  نشان شان  در تبریز تن به تساوی دادند تا در همان گام دوم انتقادها از مجید جلالی و تیمی که بسته بود آغاز شود.

با این حال تراکتور جلالی در اصفهان کولاک کرد و از دو تیم نصف جهان در دو بازی متوالی ۶ امتیاز گرفت تا با دست پر به تبریز برگردد.

البته در ادامه فصل هم در بازی های خانگی استرس و فشار روانی ناشی از حضور هواداران و خواسته های آنها باعث می شد تراکتور در تبریز سخت به پیروزی برسد اما کم کم این قضیه تا حدود زیادی کمرنگ شد تا جایی که حالا سرخ های آذربایجان  دو برد متوالی خانگی به دست آورده اند که برای آنها یک گام رو به جلوست.

از هفته ماقبل پایانی نیم فصل بسیاری روی این نکته تاکید داشتند که ۵ بازی متوالی خانگی می تواند پل خوشبختی تراکتور باشد و امتیازهای این دیدارها آنها را به مدعی درجه یک قهرمانی بدل کند.تراکتور در خانه از استقلال مدعی تنها یک امتیاز گرفت اما پرسپولیس و گسترش فولاد را شکست داد تا همه نگاه ها به دو بازی خانگی باقیمانده آنها معطوف شود.

حالا تراکتوری ها باید از  سپاهان و ذوب آهن در تبریز میزبانی کنند و اگر موفق به کسب حداکثر امتیازهای این دو بازی شوند – که اصلا دور از انتظار نیست-  کمتر کسی است که تیم جلالی را مدعی نخست قهرمانی نداند بخصوص اینکه بعید نیست در این دو هفته دیگر تیم های مدعی مثل نفت،پرسپولیس،استقلال و فولاد امتیاز از دست بدهند و تراکتور همچنان صدرنشین باشد.

تیم جلالی فعلا از سه بازی متوالی خانگی ۷ امتیاز گرفته و باید دید می تواند از ۵ بازی ۱۳ امتیاز دشت کند و کاری  کند تا همه تیم ها قبل از حضور در تبریز واهمه داشته باشند  و خود را از پیش باخته بدانند یا نه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید