تدارک تلویزیون برای بلندترین شب سال

امسال ویژه برنامه‌های شب یلدا بین چهار شبکه تقسیم شده است وشبکه‌های یک و چهار برنامه‌ای برای این شب ندارند.

به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین: امسال ویژه برنامه‌های شب یلدا بین چهار شبکه تقسیم شده است وشبکه‌های یک و چهار برنامه‌ای برای این شب ندارند.

 

امسال هم طبق روال سال‌های گذشته شبکه‌های سیما با ویژه برنامه‌هایی به استقبال بلند‌ترین شب سال می‌روند.

 

شبکه یک سیما امسال هیچ ویژه برنامه‌ای را برای شب یلدا تدارک ندیده است.

 

شبکه دو سیما نیز با ویژه برنامه «خانواده عزیز» به استقبال شب یلدا می‌رود وتمام مجریان شبکه دو سیما در این ویژه برنامه حضور دارند. «خانواده عزیز» از ساعت ۲۰ تا۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

 

شبکه سه سیما نیز با ویژه برنامه‌ای را برای شب یلدا در نظر گرفته است. مدتی قبل حضور احسان علیخانی به عنوان مجری این برنامه تلویزیونی مطرح شد و خبر رفع ممنوع الفعالیت بودن این مجری تلویزیون سرزبان‌ها افتاد.

 

احسان علیخانی با ویژه برنامه «شب یلدا» پس از۹ ماه دوری از رسانه ملی بار دیگر به تلویزیون بر می‌گردد. این ویژه برنامه قرار است از ساعت ۲۳:۳۰روی آنتن شبکه سه سیما برود.

 

آخرین اجرای احسان علیخانی در تلویزوین به برنامه شب تحویل سال شبکه دو باز می‌گردد.

 

شبکه چهار سیما نیز امسال ویژه برنامه‌ای برای شب یلدا در نظر نگرفته است.

 

شبکه تهران ویژه برنامه «شب نشینی» را با اجرای حسن رفیعی وعبدالرضا امیراحمدی روی آنتن می‌فرستد. مرتضی احمدی، محمد رضا طالقانی، علیرضا افتخاری، بهنام صفوی و بازیگران سریال دختران حوا برخی از مهمانان «شب نشینی» هستند. این ویژه برنامه از شهرک غزالی و از ساعت ۲۱ به مدت ۱۲۰ دقیقه پخش خواهد شد.

 

شبکه آموزش هم «رادیو هفت» را ویژه شب یلدا روی آنتن می‌برد. این برنامه که با شعار «خانواده ایرانی» برای بلند‌ترین شب سال تدارک دیده شده است، متفاوت‌تر از سایر شب‌ها پخش خواهد شد.

 

محمد صوفی یکی از تهیه کنندگان این برنامه به خبر آنلاین گفت: «با توجه به شعار برنامه هر کدام از مجریان برنامه با یکی از اعضای خانواده‌شان در برنامه حضور دارند و برنامه را اجرا می‌کنند، داستان خوان‌های برنامه هم قصه‌های یلدایی می‌خوانند و چند ترانه قدیمی به‌صورت اختصاصی برای «رادیو هفت» بازخوانی شده است و طبق روال همیشه چهره‌هایی از سینما و تلویزیون نیز در برنامه حضور دارند که متن‌هایی یلدایی می‌خوانند که خانم افسانه بایگان یکی از همین چهره‌ها است.»

 

«رادیو هفت» پنجشنبه ۳۰ آذر از ساعت ۲۲تا ۱ بامداد روی آنتن می‌رود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید