تدابیر ویژه کی‌روش / دلیل غیبت سه بازیکن در تمرین تیم ملی مشخص شد

پزشک تیم ملی فوتبال ایران دلیل غیبت سه بازیکن این تیم در تمرین روز سه شنبه را اعلام کرد.

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای برگزاری دیدار روز پنجشنبه برابر قطر آماده می کند، امروز سه شنبه تمریناتش را در شرایطی برگزار کرد که مسعود شجاعی، آندرانیک تیموریان و امیرحسین صادقی در این تمرین غیبت داشتند و همین امر ابهاماتی را در مورد دلیل غیبت آنها بوجود اورده بود.

پرهان خانلری پزشک تیم ملی در مورد دلیل غیبت این سه بازیکن به خبرنگاران گفت: با تشخیص آقای کی روش و به خاطر مصدومیتی که این سه بازیکن داشتند، برنامه های فیزیوتراپی را برای آنها در نظر گرفتیم و قرار شد در هتل این برنامه های درمانی را پیگیری کنند تا مشکلی برای دیدارهای آینده نداشته باشند.

وی افزود: سلامتی بازیکنان برای کادر فنی مهم است چرا که ما بازیهای سختی پیش رو داریم و نیاز است بازیکنان با سلامتی کامل در اختیار کادر فنی قرار بگیرند. به همین خاطر آقای کی روش از بازیکنان مصدوم خواست در هتل بمانند و به کارهای درمانی خود بپردازند.

خانلری در مورد آخرین وضعیت هاشم بیک زاده نیز گفت: این بازیکن هم عمل جراحی را روی دستش انجام داده و تا دو هفته دیگر می تواند تمریناتش را آغاز کند و از سه هفته دیگر هم مشکلی برای بازی کردن نخواهد داشت.(مهر)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید