تحریم‌های جدید آمریکا مذاکرات را به‌هم می‌زند/ نقض سند ژنو علامت درگیری جدید با ایران است


محسن رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اقدام آمریکا برای اعمال تحریم های جدید علیه کشورمان گفت: اگر چنین اقدامی صورت بگیرد قطعا مسیر مذاکرات به هم خواهد خورد و معلوم می شود آنها قصد همراهی و همکاری با ایران ندارند.


وی ادامه داد: اعمال تحریم های احتمالی جدید علیه ایران علامت کارشکنی آمریکا در مذاکرات است و بیانگر این است که آنها قصد دیگری به غیر از تحریم ها را دارند و می خواهند حوادثی علیه ملت ایران رقم بزنند.


رضایی در پایان گفت: تحریم های احتمالی جدید علیه ایران تنها نقض مذاکرات نیست بلکه علامتی برای درگیری جدید آنها با ملت ایران است.


به گزارش مهر، وزارت خزانه داری آمریکا روز گذشته چند شرکت سنگاپوری، فیلیپینی و اوکراینی به همراه چند شرکت و شخصیت ایرانی را به اتهام کمک به برنامه هسته ای جمهوری اسلامی به فهرست تحریم های خود اضافه کرد. 


مذاکرات کارشناسی ایران و ۱+۵ دیشب پس از چهار روز مذاکره فشرده درپی اعمال تحریم های جدید از سوی آمریکا علیه شرکت های همکاری کننده با ایران متوقف شد و یک منبع مطلع این تحریم های جدید را خلاف مسیر توافقات و دلیل اصلی بازگشت تیم ایرانی در میانه مذاکرات از وین خواند.
 


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید