تجاوز گروهی سه نفره به یک دختر در کارگاه

کارآگاهان جنایی در تعقیب سه مرد افغان هستند که بعد از کشتن دختری جوان متواری شده اند. این دختر که محبوبه نام داشت در کارگاه فرآوری پسته مشغول به کار بود و چند روز قبل به قتل رسید اما تلاش پلیس برای ردیابی متهمان تاکنون به نتیجه نرسیده است.

اردبیل نیوز: به گزارش شرق، این پرونده زمانی به جریان افتاد که مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و به ماموران گفت یکی از کارگرانش به قتل رسیده است. ماموران زمانی که به محل حادثه رسیدند با جنازه دختر ۲۵ ساله مواجه شدند. صاحب کارگاه به ماموران گفت: محبوبه معمولا قبل از ساعت پنج به خانه می رفت اما امروز در دفتر مانده بود تا من برسم و کلیدهای کارگاه را تحویل بگیرم. آخرین بار هم همان ساعت پنج با هم تلفنی صحبت کردیم اما وقتی به کارگاه رسیدم هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد، درحالی که مشکوک و نگران شده بودم در کارگاه را به سختی باز کردم و وارد شدم و همین که به دفتر پا گذاشتم جنازه محبوبه را دیدم.

این مرد همچنین به ماموران توضیح داد سه کارگر دیگرش که افغان هستند نیز به طرز مرموزی ناپدید شده اند. کارآگاهان در جریان تحقیقات پی بردند محبوبه از چندی قبل در پی مرگ پدرش در این کارگاه مشغول به کار شد تا در تامین مخارج خانواده کمک کند.

افسران جنایی همچنین با توجه به شواهد موجود پی بردند سه کارگر افغان که شب ها را در کارگاه می خوابیدند، عامل این جنایت هستند و بعد از کشتن دختر جوان گریخته اند.

پلیس در حالی تلاش خود را برای یافتن ردی از متهمان آغاز کرد که حتی هویت آنها نیز به درستی روشن نبود به همین دلیل تحقیقات تاکنون به نتیجه ای نرسیده و انگیزه آنان از قتل دختر جوان نیز نامشخص مانده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید