تبریک به پدر و انتقاد سرمربی وزنه‌برداری ایران از بهروزی


  به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به اینچئون، مسابقات وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی اینچئون امروز (دوشنبه) با رقابت وزنه‌برداران دسته ۶۹ کیلوگرم در سالن مون لایت فستیوال گاردن شهر اینچئون  پیگیری شد و جابر بهروزی، وزنه‌بردار دسته ۶۹ کیلوگرم کشورمان که در حرکت یک ضرب وزنه ۱۴۴ کیلوگرم را بالای سر برده بود، در حرکت دو ضرب ۳ بار ناکام بود و موفق به مهار وزنه‌های ۱۷۶ و ۱۸۱ (۲ بار) نشد.


  حواشی این مسابقات را در زیر می‌خوانید:


  * مربی تیم اندونزی یک خانم بود که وزنه‌بردار این کشور را با شور و حرارت خاصی تشویق و هدایت کرد.


  * پس از ناکامی وزنه بردار اندونزی در مهار وزنه دو ضرب، وزنه برداران عراقی به شدت او را تشویق کردند.


  * جابر بهروزی وزنه‌بردار کشورمان پس از ناکامی در زدن حرکت دو ضربه در سالن ورودی به سالن گرم برگشت. این وزنه‌بردار با بهت صحنه مسابقه را ترک کرد. همچنین در سوی دیگر حسین رضازاده هم از ناکامی بهروزی در حرکت دو ضرب به شدت ناراحت بود.


  * رضازاده که عنوان می‌شد، رابطه خوبی با علی مرادی دبیر کل ایرانی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا ندارد، با وی روبوسی کرد. تاماش آیان رئیس فدراسیون وزنه‌برداری هم برخورد گرمی با رضازاده داشت.


  * پس از موفقیت وزنه بردار عراقی در کسب مدال، تمام حاضران در سالن به رئیس فدراسیون عراق که پدر این وزنه بردار بود، تبریک گفتند.


  * بهمن زارع سرمربی تیم وزنه‌برداری کشورمان پس از ناکامی بهروزی به این وزنه‌بردار با ناراحتی گفت:«این همه زحمت کشیده بودی، وزنه ۱۴۹ کیلو را ۱۴۸ بار بالا برده بودی. خداحافظ، رفت تا چهار سال دیگر. اینها وزنه‌ای بود که تو نزدی».


  انتهای پیام/


   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید