تامین ۴۰۰ هزار جلد کتاب در ایستگاه های مطالعاتی اردبیل

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: با راه اندازی هشت سازه ایستگاه مطالعاتی در اردبیل ۴۰۰ هزار جلد کتاب در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

اردبیل نیوز: به گزارش مهر، صادق فرهمند امین ظهر جمعه در بازدید از کتابخانه های محلات اردبیل تصریح کرد: سازه های ایستگاه مطالعاتی با هدف جستجوی کتاب طراحی شده و هر سازه قابلیت جستجوی ۵۰ جلد کتاب را فراهم می کند.

وی افزود: با فعال شدن این سازه ها علاقه مندان، پژوهشگران و محققان می توانند نیازمندیهای مطالعاتی خود را جستجو و تامین کنند.

فرهمند امین همچنین با یادآوری کسب رتبه برتر کشوری توسط استان اردبیل در شبکه کتابخوانان حرفه ای، متذکر شد: این شبکه علاوه بر ایجاد فرصت مطالعه پیشرفته، فضایی برای تبادل افکار و داشته های علمی افراد فراهم می کند.

وی اضافه کرد: در این شبکه در مهر و آبان ماه سال جاری دو هزار و ۷۰۰ نفر عضو شده و علاوه بر شرکت در مسابقات سراسری، فعالیتهای مختلف علمی و مطالعاتی را انجام داده اند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از برنامه ریزی برای توسعه کتابخانه های محلات خبر داد و عنوان کرد: توسعه کتابخانه های عمومی و امکانات مطالعاتی زمینه ساز افزایش سرانه مطالعاتی استان و نشر آگاهی و دانش برای آحاد جامعه خواهد شد.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید