تاریخ پیش فروش بلیت های سی و ششمین جشنواره ویدیو فجر اعلام شد

تاریخ پیش فروش بلیت های سی و ششمین جشنواره ویدیو فجر اعلام شد
[ad_1]

image 13961025467 2351276

پیش‌ فروش بلیت سینماهای مردمی سی و ششمین جشنواره ویدیو فجر از ۳۰ دی آغاز می‌شود و تماشاگران می‌توانند برای دیدن ویدیو‌های مورد علاقه خود از طریق سایت سینماتیکت اقدام کنند. ظاهرا امسال مدیران جشنواره از اتفاق سال گذشته درس گرفته‌اند و فروش بلیت را به جایگاه جدید و امتحان نشده واگذار نکرده‌اند.

به گزارش ملکانه به نقل از آی سینما،سال گذشته پیش فروش اینترنتی بلیت‌ها از طریق سایتی گمنام آغاز و بلافاصله دچار اختلال شد. وضعیت طوری پیش رفت که محمد حیدری دبیر جشنواره سی و پنجم مجبور شد عذرخواهی کند. امسال پیش فروش اینترنتی از طریق سایتی انجام می‌شود که در طول سال هم مهم‌ترین مرجع خرید بلیت سینماست.

عزت‌الله علیزاده معاون اجرایی جشنواره ویدیو فجر درباره روند پیش فروش بلیت به روابط عمومی جشنواره گفته است: «علاقه‌مندان به حضور در سی و ششمین جشنواره ویدیو فجر می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۳۰ دی ماه با مراجعه به سایت fajr.Cinematicket.org (با پشتیبانی سایت سینماتیکت) نسبت به پیش خرید بلیت‌های جشنواره در سانس‌ها و سینماهای مورد علاقه خود اقدام کنند

به گفته او پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۳۰ دی ماه آغاز می‌شود و در ساعت ۲۴ دوشنبه دوم بهمن ماه به پایان خواهد رسید و بر اساس درخواست متقاضیان، بلیت‌های خریداری شده در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه از طریق پیک و یا به صورت حضوری تحویل خواهد شد.

علیزاده با اشاره به پیش‌فروش بلیت برای سازمان‌ها و نهادها گفت: «نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای متقاضی می‌توانند در تاریخ چهارشنبه چهارم و پنجشنبه پنجم بهمن ماه با ارائه نامه رسمی از نهاد یا سازمان متبوع با مراجعه حضوری به محل پیش‌فروش واقع در پردیس ملت، بلیت‌های مورد نظر خود را خریداری نمایند

[ad_2]
/ مووی مگ
/ سایت سرگرمی ملکانه
بازیگران زن ایرانیبازیگران مرد ایرانی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید