تاریخ عرضه عنوان Harvest Moon: Light of Hope برای PC مشخص شد + تصاویر و تریلر جدید

0
182

تاریخ عرضه عنوان Harvest Moon: Light of Hope برای PC مشخص شد + تصاویر و تریلر جدید

استودیو Natsume امروز اعلام کرد که عنوان Harvest Moon: Light of Hope در تاریخ ۱۴ نوامبر از طریق شبکه Steam برای PC گیمرها و در اوایل سال ۲۰۱۸ برای دارندگان کنسول‌های Switch و PlayStation 4 در دسترس قرار خواهد گرفت.

این اولین‌بار است که عنوانی از سری Harvest Moon برای پلتفرم PC عرضه می‌شود و این مطمئننا برای طرفداران سری هیجان‌انگیز خواهد بود.

به گزارش ملکانه و به نقل از Harvest Moon: Light of Hope ،DualShockers بازیکنان را به یک شهر ساحلی کوچک می‌برد که بعد از یک طوفان سهمیگن به ویرانه تبدیل شده است. این به بازیکنان بستگی دارد که به شهروندان برای ساخت دوباره شهر و فانوس دریایی آن کمک کند. در همین حال شما می‌توانید به کشاورزی و دامداری پرداخته و به دنبال تجهیزات برای ساخت‌و‌ساز بگردید. از ویژگی‌های دیگر این بازی امکان تشکیل خانواده و یافتن دوستان جدید است.

اظهارات آقای هیرو ماکاوا، رئیس و مدیر عامل شرکت Natsume در مورد این عنوان: “به لطف کار سخت تیم ما، توسعه Harvest Moon: Light of Hope برای پلتفرم PC پیش از موعد مقرر به اتمام رسید و حال می‌توانیم بازی را زودتر در اختیار بازیکنان PC قرار دهیم. ما از خلق عنوانی کاملا جدید که ادای احترامی است به سری ۲۰ ساله Harvest Moon لذت بردیم و مهم‌تر خوشحالیم از بابت اینکه سرانجام توانستیم این سری را بر روی PC نیز عرضه کنیم، طرفداران مدت‌ها منتظر این اتفاق بودند.”

قابلیت جدید Harvest Moon: Light of Hope به بازیکنان این اجازه را می‌دهد که ساختار و بناهای شهر را تعمیر کرده و از این طریق فروشگاه‌ها، شخصیت‌ها، ابزار کشاوری و سرزمین‌های زراعی جدیدی را وارد دنیای بازی کنند.

 <جهت مشاهده در اندازه واقعی بر روی تصاویر کلیک کنید.> 

دانلود با کیفیت SD – دانلود با کیفیت HD 60FPS – دانلود با کیفیت FULL HD 60FPS

تماشای ویدیو بصورت فول‌اسکرین

[ad_2]

تاریخ عرضه عنوان Harvest Moon: Light of Hope برای PC مشخص شد + تصاویر و تریلر جدید

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید