تاریخ شروع لیگ برتر ۹۸_۹۹ مشخص شد !

0
80

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تاریخ شروع لیگ برتر ۹۸_۹۹ را اعلام کرد.

در حالی که نوزدهمین دوره لیگ برتر قرعه کشی شده همه باشگاهها منتظر آغاز این رقابتها هستند. دراین باره روز گذشته یکی از مسولان فدراسیون فوتبال گفت: شاید لیگ برتر در عید غدیر هم برگزار نشود.

سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر در گفت وگویی تلویزیونی درباره شرایط آغاز لیگ برتر، اظهار کرد:لیگ برتر بستگی به روند آماده سازی ورزشگاه ها دارد.

البته هنوز مسئولان فدراسیون این خبر را تایید نکرده‌اند و باید منتظر ماند و دید فدراسیون درباره این خبر چه واکنشی خواهد داشت. فروش الکترونیکی بلیت، گیت گذاری، شماره گذاری صندلی ها و نصب دوربین های مداربسته از شروط ابتدایی ایمنی ورزشگاه ها است و ما منتظر فراهم شدن این امکانات برای ۵ ورزشگاه هستیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا آغاز لیگ برتر با بازی آزمایشی استقلال و پرسپولیس صحت دارد، توضیح داد:نه، چنین چیزی صحت ندارد. ما لیگ آزمایشی نداریم. شاید سازمان لیگ، تورنمنتی پیش بینی کند که قبل از شروع لیگ چند بازی در ورزشگاه آزادی برگزار کنیم که سیستم بلیت فروشی و گیت گذاری را آزمایش کنیم تا در مسابقات لیگ برتر به مشکل نخوریم.

بر این اساس برخی شنیده‌ها حاکی از آن دارد که تاریخ شروع لیگ برتر ۹۸_۹۹ بیست و نهم مرداد همزمان با عید غدیر خم است و بازی افتتاحیه میان پرسپولیس و پارس جنوبی جم دوشنبه ۲۸ مردادماه برگزار خواهد شد. اما روز گذشته یکی از مسولان فدراسیون فوتبال تاریخ شروع لیگ برتر ۹۸-۹۹ در حاله ای از ابهام دانست و گفت: شاید لیگ برتر در عید غدیر هم برگزار نشود.

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید