تاریخ انتشار و حداقل سیستم مورد نیاز بتای آزاد COD: WWII برروی PC مشخص شد

تاریخ انتشار و حداقل سیستم مورد نیاز بتای آزاد COD: WWII برروی PC مشخص شد

بتای بخش چندنفره COD: WWII پس از در دسترس قرار گرفتن برای دارندگان کنسول‌های PS4 و Xbox One، به‌زودی برای PC هم منتشر می‌شود.

به گزارش ملکانه و به نقل از Gamespot، بتای Call of Duty: WWII از ۲۹ سپتامبر الی ۲ اکتبر (جمعه ۷ مهر الی دوشنبه ۱۰ مهر) در دسترس دارندگان پلتفرم PC قرار می‌گیرد و تمام افراد می‌توانند آن را تهیه کنند. استودیوی Sledgehammer Games طی بیانیه‌ای گفت:

این آزمایش، یک گام جدی در مسیر ماست تا بهترین تجربه آنلاین برای استیم را طی عرضه نسخه نهایی بازی در نوامبر (آبان) ارائه دهیم.

یکی از اهدافی که Sledgehammer و استودیوی همکار آن‌ها یعنی Raven Software با بتای PC داشته‌اند، این بود که میزان فشار سیستم‌ها و زیر ساخت‌های بازی را آزمایش کنند. این دو استودیو همچنین می‌خواهند “برای تنظیم دقیق و بهینه‌سازی تجربه نسخه PC تا ماه نوامبر، با جامعه دارندگان این پلتفرم متعهد شوند.

Activision همچنین حداقل سیستم مورد نیاز بتای Call of Duty: WWII را هم اعلام کرد که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این سیستم مربوط به نسخه نهایی نمی‌شود. Activision همچنان در حال بهینه‌سازی بازی است و احتمال تغییر در سیستم نهایی وجود دارد:

حداقل سیستم مورد نیاز بتای Call of Duty: WWII:

سیستم عامل: ویندوز هفت ۶۴ بیتی یا بهتر

پردازنده: Intel Core i3 3225 یا پردازنده‌های معادل آن

رم: ۸ گیگابایت

فضای مورد نیاز: ۲۵ گیگابایت فضای خالی

کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 660 @ 2 GB / MD Radeon HD 7850 @ 2GB  یا بهتر

دایرکت ایکس: کارت گرافیک سازگار با نسخه ۱۱

اینترنت: نیازمند اتصال به اینترنت

کارت صدا: DirectX Compatible

Activision در آخر گفت جزئیات محتوا و پیش‌بارگذاری بتای Call of Duty: WWII را طی روزهای آینده اعلام خواهد کرد. Call of Duty: WWII در ۳ نوامبر (جمعه ۱۲ آبان) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر می‌شود.

[ad_2]

تاریخ انتشار و حداقل سیستم مورد نیاز بتای آزاد COD: WWII برروی PC مشخص شد

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید