تاج: بعید می‌دانم بتوانیم این فصل میزبان عربستانی‌ها شویم


رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی تا پیش از رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۸ بازی تدارکاتی برگزار خواهد کرد.

به نقل از مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال ایران گفت: شرایط خوبی برای تیم ملی فراهم شده است. با وجود قراردادی که با فدراسیون لیبی داشتیم، آنها نتوانستند تیم شان را آماده بازی دوستانه با ایران بکنند. برهمین اساس تیم سیرالئون را هماهنگ کردیم که ۲۶ اسفندماه در ورزشگاه آزادی با تیم ملی فوتبال ایران یک دیدار دوستانه داشته باشد. بدیهی است در روزهایی غیر از روز فیفا هماهنگ کردن یک تیم آن هم در فاصله زمانی که ما داشتیم سخت بود که خوشبختانه توانستیم این بازی را نهایی کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: در فروردین ماه ۹۷ دو بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته شده است. سوم فروردین تیم ملی ایران به مصاف تیم تونس می رود که این دیدار در کشور تونس برگزار می شود. پس از آن روز هفتم فروردین ماه یک دیدار دوستانه با تیم الجزایر خواهیم داشت که این بازی در اردوی تدارکاتی تیم ملی در اتریش، برگزار می شود.  

تاج در ادامه اظهار داشت: دو بازی دوستانه هم در اردیبهشت ماه در تهران خواهیم داشت و در روزهای ۲۱ و ۲۸ اردیبشهت به ترتیب به مصاف تیم های ملی فوتبال سوریه و ازبکستان خواهیم رفت.  پس از آن، تیم ملی اردویی تدارکاتی در کشور ترکیه برگزار خواهد کرد  که در آنجا دو دیدار دوستانه با تیم های ملی فوتبال ترکیه و یونان در روزهای ۷ و ۱۲ خردادماه انجام می دهد.  آخرین بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از رقابت های جام جهانی برابر تیم لیتوانی در روز ۱۸ خردادماه در کشور روسیه است.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به بازیهای دوستانه تیم ملی گفت: این بازی‌ها بر اساس نیاز و پیشنهاد تیم ملی پیش بینی شده که به نظرم دیدارهای تدارکاتی مناسبی است.  امیدوارم  تیم ملی ایران بتواند در روسیه عملکرد شایسته ای داشته باشد.  

تاج  در پایان در خصوص میزبانی ایران از تیم های عربستانی گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز چهارشنبه، نامه ای در پاسخ به نامه ما ارسال کرد که در آن گزارش شده درخواست ایران را در کمیته مسابقات فصل آینده در دستور کار قرار خواهند داد.  البته بعید می دانم که به بازیهای این فصل لیگ قهرمانان آسیا برسد.  

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید