بی‌غم: صحبتی برای تمدید قراردادم با مس سونگون نشده است


سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با بیان اینکه صحبتی برای تمدید قراردادش برای فصل آینده نشده است، گفت: فعلا برنامه‌ای ندارم و در حال استراحت هستم.

حمید بی غم در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره وضعیتش بعد از قهرمانی با مس سونگون در لیگ برتر گفت: تا الان که پیشنهادی به من داده نشده است. معمولا باشگاه های دیگر هم دیر شروع می کنند و الان در دوره استراحت هستند.

وی درباره اینکه مدیرعامل باشگاه مس اعلام کرده بود قرارداد بی غم تمدید می شود، تاکید کرد: آقای کافی به من لطف دارد ولی رسما در اینباره صحبتی نداشته ایم. شنیده ام که تغییراتی در سطح هیات مدیره باشگاه انجام می شود و شاید برای همین منتظرند تا ببینند چه می شود.

سرمربی تیم فوتسال مس درباره سفرش به امارات همراه با بازیکنان یادآور شد: آقای دلاوری مسئول ورزش مس قول داده بود در صورتی که تیم قهرمان شود، بعنوان پاداش ما را به امارات می فرستد. ما هم چند روزی به سفر رفتیم ولی ملی پوشان نبودند.

بی غم با بیان اینکه فعلا در حال استراحت است و برنامه ای ندارد، در خصوص مدرک مربیگری اش (سطح یک) و ارتقای آن گفت: با هیات فوتبال استان خراسان رضوی صحبت کرده ام که مرا در اولین کلاس سطح دو ثبت نام کنند. قرار است این دوره در ماه های آینده برگزار شود.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید