3.6 C
Tehran
جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی بیانیه کی روش در پاسخ به مصاحبه کرانچار

بیانیه کی روش در پاسخ به مصاحبه کرانچار

سایت گل – امروز سرمربی کروات سپاهان مصاحبه ای در خصوص شرکت بازیکنان ملی پوش تیمش در بازی های لیگ قهرمانان سال ۹۳ انجام داد و البته در لبه لای حرف هایش به پست بازیکنان اشاره کرد.

در این سو ، کارلوس کی روش  سرمربی تیم ملی هم  در خصوص صحبت های سرمربی تیم سپاهان با محوریت اجبار بازیکنان به بازی در پست های خاص، بیانیه ای صادر کرد .
بیانیه ای که مشخص نیست دقیقا چه منظوری دارد و آیا حرفهایش پاسخی به کرانچار است یا نه .او در پایان حرفهایش از برخوردهای غیر حرفه ای حرف زده که شاید منظورش کرانچار باشد.البته کرانچار گفته بود او باید به تیم ملی کمک کرد.   
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«به عنوان یک قاعده کلی، من هیچ گاه توضیحاتی که به صورت خصوصی و حرفه ای به بازیکنانم ارائه می کنم را به صورت عمومی به رسانه ها اعلام نخواهم کرد و این صحبتهای مطرح شده را به عنوان موضوعات داخلی باشگاه تلقی می کنم. از سویی دیگر باز هم به عنوان یک قاعده کلی، در صورتی که مشکل، شک و شبهه و یا نگرانی نسبت به همکارانم داشته باشم، ترجیح می دهم که رو در رو این موضوعات را با آنها مطرح کنم و از سویی دیگر از نظر دید فنی، شدیداً معتقد هستم که وظیفه من در مقابل بازیکنانم صداقت و وفاداری است و این حق بازیکنان من است که از تفکرات و توقعاتم و همچنین عقاید من در ارتباط با نقش آنها در تیم ملی مطلع باشند و در نهایت به عنوان یکی از مهمترین اصول مربیگری و اخلاق حرفه ای، بازیکنی را به تیم ملی دعوت می کنم که شخصاً معتقد هستم در پستی که به او نیاز است شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشد. این مسئله را مجددا تکرار می کنم، اگر بازیکنی در پستی که تیم ملی به او نیاز دارد بتواند بازی کند، هم برای او و هم برای تیم ملی بهتر خواهد بود. موضع من کاملاً متفاوت از آنهایی است که با بی احترامی و برخوردهای غیرحرفه ای رفتار می کنند.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید