7.4 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی بوسکتس: هیچ تردیدی در مورد توانایی های بارسا وجود ندارد

بوسکتس: هیچ تردیدی در مورد توانایی های بارسا وجود ندارد

آبی و اناری ها که در ۲۰ دیدار ابتدایی فصل با هدایت جراردو مارتینو شکستی نداشتند، هفته گذشته در دو دیدار پیاپی مقابل آژاکس و بیلبائو شکست خوردند

سایت گل- سرخیو بوسکتس، هافبک بارسا، تاکید کرد که علی رغم شکست های اخیر مقابل آژاکس و بیلبائو، بازیکنان تیمش هیچ تردیدی نسبت به توانایی های شان ندارند.

آبی و اناری ها که در ۲۰ دیدار ابتدایی فصل با هدایت جراردو مارتینو شکستی نداشتند، هفته گذشته در دو دیدار پیاپی مقابل آژاکس و بیلبائو شکست خوردند تا انتقادهای زیادی از سبک بازی آنها در این فصل مطرح شود.

بارسا جمعه شب با پیروزی ۴-۱ مقابل کارتاخنا به مسیر پیروزی برگشت و بوسکتس تاکید کرد که توجهی به انتقادات ندارند.

او به سایت یوفا گفت:” هیچ تردیدی در مورد بارسا وجود ندارد. وقتی شکست می خورید، به این معنی است که چیزهایی خوب پیش نمی رود. اما ما اصلا تردیدی نسبت به خود مان نداریم؛ چه در مورد سبک بازی و چه در مورد کیفیت بازیکنان.

در دنیای فوتبال، تنها نتایج مهم هستند. ما باید خودمان را از انتقادات دور نگه داریم و کار درست را انجام بدهیم. “

بارسا فردا شب در لیگ قهرمانان باید مقابل سلتیک قرار بگیرد و بوسکتس معتقد است که دیدارهای یکی دو فصل اخیر مقابل این حریف اسکاتلندی به بارسا کمک خواهد کرد تا در این دیدار به پیروزی برسند.

”  ما از بازی فصل گذشته مقابل آنها تجربیاتی به دست آوردیم. سلتیک سبک بازی کاملا متفاوتی نسبت به ما دارد و فکر می کنم اگر هرچه زودتر به آنها گل بزنیم، بهتر است زیرا اگر این کار را نکنیم، دفاع آنها بیشتر شکل می گیرد.

اگرچه آنها شانسی برای صعود ندارند اما می خواهند با یک نتیجه خوب رقابت ها را به پایان برسانند و هر کاری برای رسیدن به این هدف انجام می دهند. مهمترین مسئله برای ما، کسب پیروزی است.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید