به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستیم/سه بازیکن جدید جذب می کنیم

سنندج – سرمربی تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج با اشاره به وضعیت این تیم در رقابت های لیگ برتر، گفت: با تقویت تیم در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر به دنبال قهرمانی این مسابقات هستیم.

بیان محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج در رقابت های این فصل، بیان کرد: خوشبختانه در این فصل از رقابت های لیگ برتر نتایج خوبی کسب کرده ایم و هم تنها سه امتیاز با تیم صدرنشین جدول فاصله داریم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در ابتدای فصل و به دنبال حمایت های خوب صورت گرفته از سوی شرکت راه یاب ملل، اقدامات خوبی در راستای تقویت تیم صورت گرفته و همزمان با این مهم نیز تمرینات منظمی نیز برای حضور پرقدرت تیم در رقابت های لیگ برتر انجام شد.

سرمربی تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج بیان کرد: با توجه به تدارک خوب صورت گرفته، تیم با آمادگی کامل راهی مسابقات شد و خوشبختانه از همان بازی نخست، بازیکنان ما نشان دادند که دارای توانایی های خوبی هستند و با کسب بردهای پرگل به یکی از مدعیان حضور در صدر جدول تبدیل شدیم.

وی با بیان اینکه در واقع در بازی های نخست خود ما نیز پیش بینی ارائه بازی های به این خوبی را نداشتیم، عنوان کرد: خوشبختانه در سایه تلاش تمامی بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه و شرکت راه یاب ملل به دلیل حمایت های خوب و به موقع مالی، وضعیت تیم بازی به بازی بهتر شد و امروز راه یاب ملل سنندج جزو تیم های صدرنشین رقابت هاست.

وی با اشاره به وضعیت فعلی تیم و برنامه های نیم فصل دوم، گفت: متاسفانه در یکی دو بازی اخیر ما با مشکلاتی مواجه شدیم و حتی کاپیتان های اول و دوم ما مصدوم شدند و این کار را مشکل کرده بود که هر چند بازیکنان جایگزین خیلی خوب تلاش کردند ولی این مسائل بر روی روند بازی تیم تاثیر گذاشت.

محمودی گفت: سرشین کمانگر و فاطمه صادقی دو بازیکن شاخص تیم راه یاب ملل سنندج هستند که به دلیل مصدومیت چندین بازی است که با ما نیستند و هر چند که کمانگر در حال آماده شدن برای بازی است ولی فاطمه صادقی با توجه به شدت مصدومیتی که دارد احتمالا تا پایان فصل نمی تواند بازی کند.

وی با اشاره به اینکه به دنبال جذب دو تا سه بازیکن شاخص برای نیم فصل دوم رقابت ها هستیم، یادآور شد: صحبت های مقدماتی با چندین بازیکن صورت گرفته است و در صورتی که آنها بتوانند از باشگاه فعلی خود رضایت نامه اخذ کنند، حتما سه بازیکن جدید را به تیم اضافه خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج افزود: با توجه به شرایط خوب تیم و همچنین حمایت های خوب شرکت راه یاب ملل، عزم ما برای کسب عنوان قهرمانی رقابت های این فصل از لیگ برتر جزم شده است و با تلاش بیشتر و ارائه بازی های بهتر به دنبال این عنوان هستیم.

وی با بیان اینکه هم اکنون تنها سه امتیاز با صدر جدول رقابت های لیگ برتر فاصله داریم، یادآور شد: در دور برگشت تلاش خواهیم کرد که این سه امتیاز فاصله را با شکست تیم صدرنشین در سنندج جبران کنیم و بدون شک ما پتانسیل و ظرفیت های لازم برای کسب عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور را داریم.

محمودی با اشاره به حضور بازیکنان شاخص و ملی پوش در تیم راه یاب ملل سنندج، اظهار داشت: در حال حاضر پنج بازیکن تیم ما در تیم های ملی جوانان، امید و بزرگسالان حضور دارند و بدون شک با توجه به ارائه بازی های خوب انتظار داریم که بازیکنان بیشتری به اردوهای بعدی تیم های ملی دعوت شوند.

وی با اشاره به نگاه ویژه به حضور بازیکنان بومی در تیم راه یاب ملل سنندج، افزود: اولویت ما برای جذب بازیکن استفاده از بازیکنان بومی است ولی در حوزه هایی که بازیکن شاخص بومی نداشته باشیم از سایر استانهای دیگر نیز بازیکنانی را جذب کرده ایم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج در پایان گفت: بدون شک حضور در این جایگاه از جدول رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور نشان دهنده ظرفیت ها و قابلیت های ورزشی این قشر در استان کردستان است و انتظار می رود که مسئولان حمایت های بهتری از ورزش بانوان داشته باشند و زمینه را برای رشد آنها فراهم کنند.

تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج در دومین فصل از حضور خود در رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، هم اکنون و در پایان نیم فصل اول رقابت ها تنها با سه امتیاز اختلاف جزو تیم های تعقیب کننده صدر جدول است و در انتظار کوچکترین لغزش تیم صدرنشین است تا جای آن را بگیرد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید