به آزادی می‌رویم، برای یک مسابقه دیدنی و جوانمردانه


به گزارش خبرنگار مهر، در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده است: “دربی بزرگ فوتبال ایران همواره جذابیت‌ها و هیجان‌های خاص خود را داشته است. بزرگی این رویارویی تا سال‌ها چراغ فوتبال را در دشوارترین شرایط گرم نگه داشته و اکنون نیز بهانه‌ای برای آشتی دوباره هواداران با فوتبال است.


این بازی همواره کری خوانی‌های خاص خود را داشته است که تا مرز رعایت اصول اخلاقی گرمی بخش رقابت‌های باشگاهی کشور بوده است، اما فراتر از آن آزاردهنده خواهد بود.


باشگاه پرسپولیس ضمن دعوت مجدد از هواداران پرسپولیس برای حضور پرشور در این بازی، از هواداران بزرگوار و از اعضای با تعصب و غیرتمند تیم فوتبال پرسپولیس درخواست می‌کند، اصول اخلاقی و جوانمردانه را در تک تک لحظات این بازی مد نظر خود داشته باشند.


این بازی مانند هر مسابقه فوتبال دیگری آبستن حوادث و اتفاقات پرشماری خواهد بود که گاهی خوشایند و گاهی ناخوشایند هستند اما آنچه اهمیت دارد تلاش تک تک افراد حاضر در ورزشگاه برای رقم خوردن لحظات زیبا و ماندگاری خواهد بود که جدا از نتیجه تا سال‌ها با افتخار از آن یاد شود.


با توجه به بازتاب بین‌المللی این بازی، بی‌تردید اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تمام عزم خود را جزم کرده‌اند تا جدا از هر هیجان کاذب، یک بازی جذاب و دیدنی را برای تماشاگران به نمایش بگذارند و هواداران پرشور پرسپولیس نیز بدون آنکه تحت تاثیر اتفاقات زودگذر قرار بگیرند با اجتناب از بی‌احترامی نسبت به تیم رقیب، یکصدا از دقیقه یک تا ۹۰ به تشویق تیم محبوب خود خواهند پرداخت.


فراموش نکنیم دنیایی ما را نگاه می‌کند. به امید لذت بردن از یک فوتبال دیدنی و پرهیجان با رعایت اصول اخلاقی و جوانمردانه. قرار ملاقات ما، ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه آزادی.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید