بهرمندی ۲هزار نفر از آموزش‌های تیراندازی در خلخال

رئیس هیات تیراندازی خلخال گفت: رشته تیراندازی در خلخال جایگاه خود را پیدا کرده و تاکنون ۲۰۰۰نفر از آموزش‌های تیراندازی در خلخال بهره‌مند شده‌اند.

بهرام نقی زاده رئیس هیات تیراندازی خلخال امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: رشته تیراندازی در خلخال جایگاه خود را پیدا کرده و بیش از ۲هزار نفر از آموزش های تئوری وعملی بهره مند شده اند.

بهرام نقی زاده افزود: هم اکنون تیراندازان هیات تیراندازی خلخال در آمادگی کامل برای حضور در عرصه رقابت‌های استانی و ملی به سر می برند و در صورت داشتن سلاح‌ها و تجهیزات پیشرفته تیراندازی می توان ادعا کرد که تیراندازان خلخال قادر به کسب عناوین قهرمانی در رقابت های مختلف تیراندازی هستند.

وی ادامه د اد: در هفته گذشته یک دوره مسابقه تیراندازی انتخابی شهرستان با شرکت ۳۵ نفر در سه رشته اهداف پروازی، تیراندازی به اهداف ثابت و و تپانچه بادی در مجموعه ورزشی پوریای ولی خلخال برگزار شد که ۹ نفر به عنوان نفرات برتر هر یک از رشته‌های تیراندازی انتخاب و برای حضور در مسابقات استانی و ملی معرفی شدند.

 

نقی زاده افزود: در این مسابقات و در رشته اهداف پروازی ماده تراپ که با شرکت ۱۰ نفر از تیراندازان راه یافته از مرحله مقدماتی به مرحله نهایی انجام شد پس از یک رقابت نزدیک آقایان بهرام نقی زاده، سینا ممدوحی و نوروز ملک‌پور مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته تیراندازی با تفنگ بادی به اهداف ثابت که با شرکت ۱۵ نفر برگزار شد آقایان شایان نقی‌زاده، مصطفی حسین پور،تقی عباسی رتبه اول تا سوم کسب کردند و در رشته تیراندازی با تپانچه بادی به اهداف ثابت بهرام نقی‌زاده، حسین عباسی و ناصر عبداللهیان موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.

بهرام نقی زاده در پایان بخش سخنان خود با تقدیر از اکیپ اعزامی گروه تلاش ورزش و نشاط صدا و سیمای مرکز اردبیل برای پوشش و پخش این مسابقات گفت:پوشش تلویزیونی مسابقات تیراندازی از طریق سیمای شبکه سبلان موجب دلگرمی تیراندازان شده و رونق این رشته ورزشی را به دنبال داشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید